Унікальна зустріч із маркетинговим гуру — Ігорем Манном!

Наукове студентське товариство та компанія "Brand Training" спеціально для студентів організовують унікальну можливість відвідати зустріч із маркетологом №1 Росії - Ігорем Манном. Спеціально для майбутніх професіоналів маркетингу – відкритий діалог у форматі «ПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ». Для зареєстрованих учасників - участь БЕЗКОШТОВНА!

Ігоря Манна називають маркетологом №1 у Росії, «російським Котлером». Ігор Манн працював менеджером з маркетингових комунікацій, директором з маркетингу та комерційним директором компаній в багатьох галузях економіки – агробізнес, фотобізнес, масмедіа, книжковий бізнес, нерухомість та інтернет-маркетинг. За плечима Ігоря Манна більше 1200 прочитаних книжок. Його власна книжка «Маркетинг на 100%» у 2003, 2004 і 2005 р. була визнана кращою книгою року Гільдією маркетологів. Також він є автором бестселерів «Арифметика маркетингу для перших осіб», «Маркетинг на 100%: ремікс», «Маркетинг. А тепер питання», «Маркетингова машина», «Маркетинг без бюджету», «PR на 100%».

Місце проведення: бізнес-центр «101 tower» (вул. Льва Толстого, 57 - 10 хв пішки від метро Вокзальна)

Дата і час проведення: 26 листопада (понеділок), 17:30-18:45

РЕЄСТРАЦІЯ!   (якщо Ви реєструєтесь, значить ми очікуємо на вашу 100% участь)

З питань участі та реєстрації від НСТ КНЕУ - (063) 408-79-59, Каріна Петренко.

З організаційними та питаннями співпраці з Ігорем Манном - (096) 523-40-33, Олексій Мінаков.