Богдан Гаврилишин в КНЕУ «Можливості економічного прориву України»!

Наукове студентське товариство КНЕУ запрошує вас відвідати спеціальну лекцію одного з найвідоміших та найвпливовіших світових вчених економістів - людини, яка створила Всесвітній економічний форум у Давосі, дійсного члена Римського клубу, засновника Міжнародного інституту менеджменту (м.Київ), академіка Міжнародної Академії менеджменту та Світової академії мистецтва та науки - Богдана Гаврилишина.

Захід відбудеться 4 грудня (вівторок), конференц-зал (І корпус КНЕУ) 14:40-16:00. Спеціальна тема для студентів КНЕУ - «Можливості економічного прориву України».

Богдан Дмитрович Гаврилишин народився 19 жовтня 1926 року у селі Коропець (тепер Тернопільська область, Україна). Під час ІІ Світової війни у 1944 р. його забирають до Німеччини. Після 1945 р. він перебуває у таборі для переміщених осіб, а у 1947 р. виїжджає до Канади, де на початках працював лісорубом, організовував вечірні класи для українців та займався діяльністю у профспілках. У 1952 р. здобуває ступінь бакалавра, а 1954 р. магістра спеціальності «Інженер-механік» в Університеті Торонто. У 1954–1960 рр. займає посади з дослідництва, інженерної справи та менеджменту в Канаді. З 1960 р. — мешканець Швейцарії. 1976 р. здобуває ступінь Ph. D. з економіки у Женевському Університеті. З 1988 року працює на громадських засадах в Україні. Від здобуття Україною незалежності, Богдан Гаврилишин є радником кількох Президентів України, прем'єр-міністрів та Голів Верховної Ради.

Майже тридцять років Б. Гаврилишин присвятив Міжнародному інституті Менеджменту МІМ-Женева. Займав посади Директора з навчання (1960–1968 рр.), Директора Інституту (1968–1986 рр.), почесного науковця (1986–1989 рр.). У Женеві він викладав «Економічний Розвиток», «Керівництво міжнародними операціями», «Світове бізнесове середовище», «Управління державами» та ін. На початку 1970-их цей Інститут 25-річчя свого існування вирішив відсвяткувати по-особливому. Так було засновано всесвітній форум у Давосі, куди щороку стали з'їжджатися перші особи світового бізнесу і політики.

У 1990 році засновує Міжнародний Інститут Менеджменту у Києві, де зараз є Головою Наглядової Ради. У 1996–1997 роках є Директором Міжнародної Академії Навколишнього Середовища у Женеві. Проводив семінари й головував на конференціях, читав лекції в університетах для груп фахівців та на міжнародних конференціях в більш, ніж 70 країнах і продовжує це робити.

Наукові ступені

• Ph. D. (Доктор Філософії-Економіки) у Женевському Університеті (1976 р.)
  • Почесний Ступінь Доктора Права, Університет Йорку, Торонто, Канада (1984 р.)
  • Почесний Ступінь Доктора Права, Університет Альберти, Канада (1986 р.)
  • Почесний Ступінь Доктора Права, Тернопільська Академія Народного Господарства, Україна
  • Почесний Ступінь Доктора Права, Прикарпатський Університет ім. В. Стефаника, Івано-Франківськ, Україна
  • Почесний Ступінь Доктора Права, Чернівецький Університет ім. Ю.Федьковича

Автор більше 100 статей з менеджменту, освіти в галузі менеджменту, економічного та політичного середовищ.

Громадська діяльність:

• Дійсний член Римського клубу
  • Іноземний член Національної академії наук України
  • Член Міжнародної Академії Менеджменту
  • Член Світової Академії Мистецтва та Науки
  • Член Ради Фонду Жана Моне для Європи, Лозанна
  • Член Наглядової Ради Української Правничої Фундації, Київ
  • Академік Міжнародної Академії менеджменту та Світової академії мистецтва та науки
  • Член «Baden Powell Fellowship» (з 2000 р.)
  • Ректор Міжнародного інституту менеджменту — МІМ-Київ
  • Голова Наглядової Ради Міжнародного центру перспективних досліджень
  • Голова Крайової пластової ради — законодавчого органу Пласту
  • Голова правління Міжнародного Фонду «Відродження».

Всесвітній економічний форум (ВЕФ) — міжнародна неурядова організація, діяльність якої спрямована на розвиток міжнародної співпраці. Щорічна зустріч під егідою Форуму проводиться в Давосі (Швейцарія, крім того Форум виступає організатором ділових заходів в різних країнах). Утворений у 1970 році. Членами форуму є більше 1000 великих компаній та урядових організацій з різних країн світу.

Римський клуб є міжнародною неприбутковою неурядовою організацією, що об'єднує науковців, економістів, бізнесменів, чільних службовців міжнародних організацій, колишніх голів держав та урядів з усіх п'яти континентів, які переймаються актуальними проблемами людства — політичними, економічними, соціальними, екологічними, технологічними і культурними, та їх аналізом і прогнозуванням в контексті «світової проблематики» («world problematique»).

On-line РЕЄСТРАЦІЯ тут.
Нагадування в соціальних мережах - http://vk.com/nst_gavrylysyn

Додаткові питання:

З питань участі в лекції -  (093) 412-96-63 Альона Томашенцева
З рекламних на PR питань -  (099) 042-12-14 Анастасія Степенко

Модератор заходу - (067) 350-16-18 Володимир Фридель

Також всі запитання можна писати сюди:  nst@kneu.edu.ua