Інтелектуальний турнір до дня ФІСіТ!

Ця визначна подія відбулася 25 листопада у 7 корпусі КНЕУ (Львівська площа, 14). Організатором заходу виступило Наукове студентське товариство Факультету інформаційних систем та технологій. Студенти та викладачі продемонстрували надзвичайну завзятість та згуртованість: загалом були присутні більше 40 людей, що змагалися у чотирьох дисциплінах.

.

Турнір був присвячений дню факультету. Жодних обмежень щодо віку та статусу учасників не було, скоріше навпаки – організатори намагалися зібрати абсолютно всіх, хто причетний до неймовірно цікавого життя нашого факультету.

• «Своя гра» (спортивний варіант)
  • гра «Монополія»;
  • шахи;
  • «Що? Де? Коли?» (спортивний варіант)

Однією із запорук успішності турніру стала його організація, яка була проведена на високому рівні. Гравцям пропонувалися окремі аудиторії для ігор, весь необхідний інвентар, а найголовніше – яблука 🙂

У 13:00 розпочалися перші три види змагань. У «Своїй грі», де кожен грає сам за себе, учасники вражали своїми знаннями, відповідаючи на питання на кшталт «В якій країні Європи немає прізвищ?» (Ісландія) чи «Як називається столиця Сомалі?» (Могадишо).

У шахістів битва була ще запеклішою! Вони грали, маючи у запасі лише 10 хвилин на всі ходи. Однак це не заважало їм ретельно продумувати кожен хід і перемагати шляхом «мату», а не за браком часу у суперника.

«Монополісти» були схожими на справжніх бізнесменів. Їхня гра була найтривалішою – 3 години! За цей час гравці повністю забудували половину вулиць, змушуючи суперників платити величезні суми.

Після закінчення «Своєї гри» розпочалася головна подія цього дня – турнір з «Що? Де? Коли?». Абсолютно всі гравці (як студенти, так і викладачі) випадковим чином були розподілені на 5 команд. В кожній з них вибрали капітана та придумали оригінальну назву.

Гравці відповіли на 36 питань, порівну розподілених на 3 тури. Кожна команда була достатньо сильною, адже разом студенти та викладачі – це сила! Зрештою, бажання перемогти та натхнення учасників зумовили дуже близькі фінальні результати – від 11 до 18 балів.

Напевне, і ви вже хочете спробувати свої сили? Якщо так, ось одне з найкращих питань турніру:«Міркуючи про одного персонажа, Євген Клюєв пише, що неправильно називати когось, скажімо, бездітним, якщо його діти, наприклад, в селі, село - у Криму, а Крим - на Україні. Про якого персонажа йде мова?»

Всі учасники залишилися задоволеними. Вже другий день я чую приблизно такі відгуки: «Було так класно! Хочеться ще таких турнірів!» чи «Перемагати кльово :)». Це, на мою думку, найкраща оцінка старанням організаторів. І вже багато хто мріє про взяття реваншу або підтримання статусу переможця у наступному році.