Остання та МЕГАЦІКАВА лекція перед «кінцем світу» — Sahar!

Наукове студентське товариство ФУПтаМ організовує лекцію Євгенія Пахомова - виконавчого директора креативного агентства Sahar. Він розповість ВСЕ про ідеї! Якою вона має бути, її лаконічність, креативність та втілення у життя. Покаже як їх потрібно і не потрібно робити, а також продемонструє яскраві приклади своїх робіт. Маркетологам - бути ОБОВ'ЯЗКОВО, а не маркетологам - бути присутніми НЕОБХІДНО! 20 грудня (четвер), 17:20-18:30, конференц-зал КНЕУ!

SAHAR - перше міжнародне креативне агентство в Україні. З 2007 року працює на 6 ринках: Росія, Україна, країни Балтії, Білорусь, Молдова, Казахстан. Комплексні рішення та обслуговування, пошук інсайтів, дослідження, розробка стратегії позиціонування і комунікації, креативні рішення, BTL й інше. Експертиза при створенні та просуванні брендів в різних категоріях і на різних ринках.

Нагороди компанії:

- Найбільш креативне агентство Украіни-2005/2006.

- "Відкриття року" на рекламному ринку України-2005.

- Перше креативне агентство в Україні-2004.

Підтвердіть свою участь через он-лайн реєстрацію.

Нагадування в соціальних мережах - http://vk.com/nst_sahar

КЛІЄНТИ компанії: