Короткий нарис про захід «Sahar — єсть идея»

Лекція Євгена Пахомова, керуючого директора креативного агентства Sahar, проводилася Науковим студентським товариством ФУПтаМ. Бажанням запросити його в університет служила нещодавня конференція Marketing Factory, де Євген Пахомов виступав зі своєю доповіддю, демонстрував роботи та ділився думками про ідеї. Виступ можна було охарактеризувати одним слово - «Приголомшливо!». Після чого стало ясно, що зустріч з такою людиною в стінах рідного Університету буде надзвичайно цікавою, унікальною і такою, що запам'ятовується.

Цікавою була підготовка даного заходу. Особливо друкована продукція. На плакатах у центрі кріпилися чорні стіки цукру (які бажаючі завжди намагалися перевірити на міцність), а на листівки клеїлись шматочки рафінаду (їх намагалися спробувати на смак). План був виконаний командою НСТ ФУПтаМ на 120%. При орієнтовних 90-100 відвідувачів, реальна кількість людей, які прийшли на лекцію склала 126 чоловік. Дуже значна цифра при вузькопрофільній темі. За це варто подякувати і відзначити згуртованість роботи команди.

Загальне враження про захід було позитивним. Звичайно, не обійшлося справи без прихильників консервативних виступів, для яких формат «жива мова, включаючи російський жаргон» було достатнім шоком. Так, дійсно, вийшов повний не формат. Але це ще краще демонструє майбутню професію маркетологів, рекламістів і піарників. Потрібно бути «нестандартною людиною», що б запалювати колег, керівництво, аудиторії. Тут немає місця для сухого канцеляризму або читання теорій Жан-Жака Ламбена. Саме цей, реальний світ креативу і бізнесу, яскраво продемонстрував Євген Пахомов не тільки презентацією, а й своєю захоплюючого промовою. Слухачам сподобалося. Було враження закінчення хорошого фільму, після якого глядачі виходять з посмішкою і активно обговорюють вподобане моменти.

Цю лекцію дуже чекали і дуже гаряче обговорювали опісля. Євгеній Пахомов ще раз підтвердив свій статус «акули» бізнесу і чудового оратора, за що хотілося б сказати йому величезне спасибі і сподіватися на нові зустрічі.

Команда НСТ ФУПтаМ