Спеціалізована лекція «A successful way into American and European universities»

13 лютого в КНЕУ відбулась спеціалізована лекція "A successful way into American and European universities"(«Успішний шлях до Американських та Європейських університетів»).

Лектор -  Kevin R. Huston, досвідчений ментор Американської ради з міжнародної освіти, експерт курсів TOEFL, GMAT, GRE, IELTS та фахівець в сфері навчальних програм.

Впродовж лекції, Kevin Huston розповів про можливості у закордонних вузах, які необхідні умови вступу до них, на що варто зосередити увагу, як правильно формувати пакет документів для кожного окремого вузу. Особливості здачі прохідних екзаменів, підготовки мотиваційних листів та інших важливих елементів успішного вступу в найпрестижніші світові  університети.