Відкрита лекція з керівником маркетингового відділу компанії «Bayer Ukraine»

АНОНС! Наукове студентське товариство ФЕАПК організовує зустріч з Борисом Тимофєєвим – головою маркетингового відділу компанії «Bayer Ukraine». Концерн «Bayer» - один з найбільших міжнародних концернів, що включає більш ніж 300 компанії в світі. Ви почуєте цікаві практичні ідеї та зможете поспілкуватись з фахівцем своєї справи.

«Байєр» - це один з найбільших в світі хіміко-фармакологічний міжнародний концерн, до основних сфер діяльності якого належать охорона здоров'я, захист рослин і виробництво високотехнологічних матеріалів. Продукти і послуги компанії створені на благо людей, для поліпшення якості їх життя. Байєр створює цінність за рахунок інновацій та постійного зростання. Штаб-квартира компанії знаходиться у місті Леверкузен, Німеччина.

В Україні компанія "Байєр" веде бізнес з 1992 року. Команда з більше ніж 230 професіональних співробітників працює для того, щоб представити свої знання та інновації в нових продуктах для української промисловості.

ТОВ "Байєр" в Україні представляє на сьогодні такі напрямки діяльності як:

- Bayer HealthCare  (належить до найвизначніших у світі інноваційних компаній у сферах фармацевтичних та медичних продуктів);

- Bayer CropScіence (займає провідні світові позиції у сферах захисту рослин і не сільськогосподарського контролю по боротьбі зі шкідниками);

- Bayer MaterіalScіence (виробництво високотехнологічних матеріалів, таких як полікарбонати і поліуретани, а також інноваційних системних рішень для цілого спектру сфер їхнього застосування у повсякденному житті).

Місце: ІІ корпус КНЕУ (вул. Дегтярівська 49-г), аудиторія 15(16).

Дата: 20 лютого 2013 р. (середа), початок 14:30. Реєстрація 14:20.

Координатор заходу – П’янков Максим, тел. (063) 054-40-93.