Дебати між науковими товариствами КНЕУ та НУ ДПС на тему: «Соціальна справедливість»

20 лютого у Національному університеті Державної податкової служби України відбувся міжуніверситетський інтелектуальний конкурс «Дебати» на тему: «Соціальна справедливість» за участі студентів І–ІV курсів. Захід присвячено Всесвітньому дню соціальної справедливості, який відзначається Організацією об’єднаних націй в цей час, починаючи з 2009 року.

Організаторами виступили студентський деканат та Наукове товариство факультету фінансів та банківської справи НУ ДПС України. Опонентами команди Податкового університету, що представляли позицію влади, стала команда із Наукового студентського товариства Київського національного економічного університету ім.В.Гетьмана. Основний напрямок обговорення – «Податок на розкіш».

Експертами заходу виступили викладачі Податкового університету. «Україна – соціально несправедлива держава. Сміливо можна говорити як мінімум про 15 основних пунктів несправедливості в сучасному соціумі. Результатом подібних заходів мають бути пропозиції, враховані в чинному законодавстві України», – наголосила Валентина Унинець-Ходаківська, декан факультету фінансів та банківської справи НУ ДПС.

Команду КНЕУ представляли студенти ФМЕіМ - Степенко Анастасія (капітан команди), Шумей Анастасія, Гайдаєнко Дарина, Гулов Сергій, Петровська Оксана та Пасічна Дарина. Учасники дебатів мали можливість не тільки подискутувати, але й познайомитись з новими цікавими, ідейними та енергійними людьми, отримати масу задоволення, натхнення та мотивації для подальшої роботи. Команда нашого Університету була нагороджена Дипломом НУ ДПС України та пам’ятними книгами, також кожен учасник отримав невеличкий сувенірний подарунок. За словами капітана команди, це був дуже насичений та цікавий день: «Я хочу подякувати моїй команді за гарно проведений час та дійсно сподіваюся, що це не остання наша зустріч зі студентами НУ ДПС».

Окрім цього, варто наголосити, що активне співробітництво з Університетом ДПС отримало своє відображення в підписанні договору про співпрацю між Науковими студентськими товариствами КНЕУ та НУ ДПС, тому можна з нетерпінням чекати на наступну зустріч та виявляти бажання в участі, адже це є безумовно корисно та цікаво.

Юлія Косенко, студентка МЕіМ.