Школа «Лідер майбутнього» (м.Полтава)

Якщо Ти молодий і активний, бажаєш познайомитися з основами самоврядування та стати лідером, – тоді молодіжний проект «Школа місцевого і студентського самоврядування «Лідер майбутнього» саме для Тебе!

У програмі навчання семінари і тренінги з: лідерства, роботи в команді, діяльності місцевого та студентського самоврядування, діловодства, конфлікт-менеджменту, проектної діяльності, фандрайзингу, основ красномовства, психології керівника тощо.

Навчання у Школі безкоштовне, проходитиме протягом жовтня 2012 р. – червня 2013 р. Відбір слухачів проводиться на конкурсній основі за результатами аналізу відповідей цієї АНКЕТИ та співбесіди.

Наприкінці навчання слухачі отримують сертифікати за підписом Полтавського міського голови.

АНКЕТА В ДОДАТКУ. Приймаємо їх до 5 жовтня.
Сподіваємося на активність кожного з Вас у поширенні даної інформації серед своїх друзів,  одногрупників та однодумців по студентському самоврядуванню.

Якщо виникнуть запитання - звертайтесь до співорганізаторів Школи:
управління молоді (головний спеціаліст Інна Анатоліївна Шрамко2-57-29)
Українська медична стоматологічна академія (почесний голова студентського парламенту Андрій Микитенко 066 44 37 662)
Полтавський університет економіки і торгівлі (почесний голова Ради студентів і аспірантів Олександр Гаврилюк  066 241 10 258)

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка (голова студентського парламенту ПолтНТУ, голова студентської ради м. Полтави Ігор Рева 066 965 82 61)

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка (голова студентської ради Катерина Яременко 066 67 09 396)

З повагою та сподіванням на зустріч у четвертому наборі Школи "Лідер майбутнього"

співорганізатор Школи, старший викладач кафедри педагогічної майстерності та менеджменту ПНПУ імені В.Г.Короленка

Юрій Кращенко