«Стипендіальна програма «Завтра.UA» 2012-2013 року

1 жовтня стартує новий конкурсний добір програми "ЗАВТРА.UA" Фонду Віктора Пінчука.

«Завтра.UA» – це перша в Україні загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді, що здійснюється за рахунок приватних коштів. Вона є частиною комплексу проектів Фонду Віктора Пінчука в галузі освіти й науки. Головна стратегічна мета Програми – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти України із середовища найкращих студентів вітчизняних вищих навчальних закладів. Програма спрямована на те, щоб талановита студентська молодь знайшла гідне свого інтелектуального та професійного рівня місце у різних сферах науки, економіки та суспільного життя країни і стала рушійною силою прогресивних змін в Україні.

З 1 по 25 жовтня 2012 року розпочинається прийом та реєстрація документів на участь у відкритому загальнонаціональному конкурсному доборі - 2012 Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA», участь в якому можуть брати студенти 3-6 курсів очної форми навчання.

ЩО ДАЄ ПЕРЕМОГА

Стипендії

Програма передбачає виплату протягом календарного року стипендій переможцям конкурсу - стипендіатам Програми Загальний розмір стипендіального фонду Програми та кількість переможців конкурсу щорічно встановлюються та затверджуються окремим рішенням Фонду. Стипендії перераховуються щомісяця на банківську пластикову картку банку-партнеру Програми. У 2012/13 рр. розмір стипендії становить 942,00 грн. на місяць, після сплати податків - 800,70 грн. на місяць.

Додаткові можливості для особистого розвитку

Участь у Програмі також надає інші можливості для  розширення загального світогляду, участі в соціальних проектах та професійного розвитку. Стипендіати Програми можуть претендувати на фінансову підтримку наукової діяльності, тощо.  Програмою також не виключається можливість підтримки стипендіатів під час їх подальшого навчання в аспірантурі.

У рамках Програми передбачається створення неформального клубу, що слугуватиме платформою для проведення науково-освітніх тематичних зустрічей, для обміну досвідом та інформацією, тощо.

Сприяння подальшому працевлаштуванню в Україні

Програма "Завтра.UA" планує створення системи сприяння подальшому працевлаштуванню стипендіатів в перспективних сферах науки, економіки, державного управління і суспільного життя України.

Всі умови проведення Конкурсу-2012/13 ТУТ!

Деталі відбору для студентів КНЕУ (квота ВНЗ-партнера) можна з'ясувати в Науковому студентському товаристві, к.252, І корпус.

nst@kneu.edu.ua - також пишіть на електронну адресу (проглядається постійно).