Науковий Форум: «УКРАЇНА В ЄВРОПЕЙСЬКІЙ МОДЕЛІ ЕКОНОМІЧНОЇ ВЗАЄМОДІЇ»

Наукове студентське товариство запрошує відвідати - Науковий Форум: «Україна в європейській моделі економічної взаємодії», який відбудеться 3 квітня 2013 року на базі університету. Планується повне експертне обговорення даної актуальної проблеми та робота спеціального прес-майданчика для ЗМІ впродовж Форуму. Учасники зможуть поспілкуватись з фаховими економістами, почути думки реального бізнесу, дізнатись погляди представників обох сторін інтеграції України. КНЕУ, головний корпус, конференц-зал. Початок 11:30.

Інтеграція держави в світову спільноту є неминучою та необхідною. Представники Європейського та Євразійського напрямків розвитку наводять власні й водночас різні переконання щодо можливостей для України. Політичні кроки будуть важливими для економічних змін. Яка ж думка фахових економістів? Чи можливий альтернативний варіант розвитку? Ми орієнтуємось на обґрунтований економічний розгляд теми, а не політичні дебати!*

Участь в Форумі підтвердили професійні економісти та експерти з міжнародного співробітництва, спеціалісти вітчизняної дипломатії та іноземні учасники, визнані вчені міжнародної економіки і практики транскордонного бізнесу. Серед представлених учасників:

• Антон Філіпенко – президент Української асоціації економістів міжнародників;
  • Віктор Чужиков – завідувач кафедри європейської інтеграції КНЕУ, президент Фундації сприяння Європейської інтеграції;
  • Валерій Мунтіян – Урядовий уповноважений з питань співробітництва з РФ, СНД, Євразійського економічного співробітництва;
  • Володимир Дубровський - старший економіст та член Наглядової Ради CASE Україна;
  • Михайло Гончар - незалежний експерт з питань енергетичної безпеки, директор енергетичних програм Центру «НОМОС»;
  • Андрій Новак – голова Комітету економістів України;
  • Олег Устенко – виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера;
  • Ярослав Гураль – генеральний директор компанії “Automotive Europe Corporation”.

Партнери та учасники: Європейська бізнес асоціація; Комітет ВРУ з питань європейської інтеграції; Інститут Євро - Атлантичного співробітництва; Українська асоціація економістів-міжнародників; Комітет економістів України;  Варшавська школа економіки «Клуб інвестора»; Фундація сприяння Європейської інтеграції;  Молодіжна організація «Молодая Евразия»;  Громадська організація «Україна Молода»; ВОМО «Взаємодія»; Союз молоді «Київська Русь»;  Компанія  «Study Bridge»; Перша соціальна мережа для студентів Києва «Student Hive»;  Інформаційне агентство ЛIГАБiзнесIнформ;  Мережа USW Українські науковці в світі та ін.

Участь БЕЗКОШТОВНА! Підтвердження участі через ОН-ЛАЙН РЕЄСТРАЦІЮ

Нагадування в соціальних мережах - vk.com/ukr_evro_evra

Адреса: м.Київ, пр. Перемоги 54/1, ІІ поверх, конференц-зал. Час: з 11:00 по 18:00.

Прес-служба Форуму -  nst@kneu.edu.ua.

Контактна особа - Володимир Фридель, (067) 350-16-18, frydel@kneu.edu.ua

.
 *Форум має науковий характер і винятково економічне спрямування. Всі виступи не можуть бути сприйняті як політичні заяви й не можуть бути використані в політичних цілях.