Sikorsky Challenge 2013

Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2013» відкрив набір проектів. Він проводиться з метою розвитку інноваційної діяльності в Україні, залучення молоді, наукової спільноти та підприємців до участі у наукових програмах. Призовий фонд Фестивалю становить – 160 000 грн.

.

Фестиваль проводиться Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут», Науковим парком «Київська політехніка», Незалежною асоціацією банків України за підтримки міжурядової дипломатичної організації «Український науково-технологічний центр».

• Фестиваль проводиться з 15 квітня до 18 жовтня 2013 року.
  • У Фестивалі можуть брати участь студенти, аспіранти, здобувачі, вчені та співробітники вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ та ін.
  • На Фестиваль подаються закінчені самостійно підготовлені наукові (науково-дослідні) роботи, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, можуть бути впроваджені у виробництво або застосовані в господарській діяльності.
  • Проект, що подається на Фестиваль може мати як теоретичний (дослідження), так і практичний характер (відкриття, винахід, корисна модель).
  • Проект, що подається на Фестиваль, може бути виконаний самостійно або колективом.
  • Проект, що подається на Фестиваль, виконується англійською, українською та російською мовами.
  • Призовий фонд Фестивалю становить – 160 000 грн.

Фестиваль проходить у чотири етапи:

Етап №1. Подача проектів.

З 15.04.2013 до 15.09.2013 учасники Фестивалю подають свої проекти на розгляд експертної комісії, заповнюючи відповідну форму, яка знаходиться на сайті www.startup.kpi.ua

Етап №2. Попередній відбір.

З 16.09.2013 до 25.09.2013 експертною комісією відбувається попередній відбір 15-20-ти проектів, які потраплять до фінальної частини Фестивалю. Після того, як буде відібрано необхідну кількість фіналістів, дана інформація буде поширена електронними листами та розміщена на веб-сторінці Фестивалю. За результатами учасникам надсилається повідомлення із запрошенням на проходження тренінгів, а також запрошення до участі у фінальній частині Фестивалю.

Етап №3. Проходження тренінгів

З 14 Жовтня по 15 Жовтня фіналісти пройдуть безкоштовні тренінги з отримання навичок презентації проектів потенційним інвесторам.

Етап №4. Фінал

Фінал відбудеться 17 жовтня 2013 року в залі Вченої Ради НТУУ «КПІ», м. Київ, просп. Перемоги, 37, корп. 1. Кожна із відібраних команд повинна протягом 4-5 хвилин представити свій проект.

Нагородження переможців:

Журі Фестивалю вибере три команди переможців, які отримають можливість інкубувати свій проект на базі Наукового парку «Київська політехніка» (створення своєї компанії, організаційна, юридична та фінансова підтримки, пошук інвесторів).

Переможці Фестивалю нагороджуються грамотами Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge», а також грошовими призами у наступній пропорції:

• 1-е місце – 80 000 грн.
  • 2-е місце – 56 000 грн.
  • 3-е місце – 24 000 грн.

Будь-який проект може бути обраним інвестиційною радою венчурного фонду «Sikorsky Challenge» для отримання інвестицій у повному обсязі.

Для подачі інноваційного проекту на Всеукраїнський фестиваль проектів «Sikorsky Challenge 2013» необхідно заповнити форму трьома мовами: українською, російською, англійською.

Форма українською

Форма російською

Форма англійською

Заповнені форми надсилайте за адресою: spark.kpi.ua@gmail.com