Літня майстерня Tolstoy Summer Camp

Влітку 2013 року Яндекс відкриває Tolstoy Summer Camp - експериментальну майстерню для тих, хто хоче навчитися створювати і запускати стартапи. У рамках двомісячного курсу Яндекс допоможе учасникам правильно сформулювати або придумати «з нуля» ідею, зібрати команду, скласти бізнес-план і розробити прототип проекту. Потім учасники зможуть презентувати його російським і зарубіжним інвесторам.

Майстерня відкривається 1 липня і буде працювати до 30 серпня. Прийом заявок закінчується 31 травня, список учасників буде оголошено 24 червня.

Умови

Tolstoy Summer Camp проходитиме в московському офісі Яндекса в БЦ «Строганов». Загальна тривалість проекту - два місяці. Майстерня передбачає повну зайнятість: учасники працюють над своїми проектами щодня, по буднях.

Все, що потрібно від учасників - наявність власного ноутбука. Ми надамо інше: зручні робочі місця і необхідні витратні матеріали, а також виплатимо щомісячну стипендію у розмірі 20 тис. рублів. Іногороднім учасникам оплатимо проїзд до Москви і проживання в хостелі.

Як взяти участь

Заявки на участь приймаються до 31 травня. Бажаючим необхідно вибрати і пройти одне з тестових завдань: для менеджера, розробника або дизайнера.

14 червня ми повідомимо кандидатам, які успішно пройшли тест, дату і час Skype-співбесіди. За результатами цих інтерв'ю станеться фінальний відбір учасників, результати якого будуть оголошені 24 червня. З усіма переможцями ми зв'яжемося, щоб обговорити організаційні питання.

У нас немає обмежень за віком, освітою чи місцем проживання - ми чекаємо людей з усіх регіонів Росії та інших країн. Єдиною вимогою є знання російської мови. Всім іногороднім учасникам ми оплатимо дорогу та проживання.

Програма

I Етап. Ідея і команда

За перші 10 днів учасникам потрібно буде сформулювати ідею і зібрати навколо неї команду, а також захистити концепцію проекту перед іншими учасниками. Для всіх, хто залишився без готової ідеї або команди, на цьому програма завершиться.

II Етап. План

Команди опрацьовують ідею, складають бізнес-план і графік робіт. Також їм належить намалювати ескізи інтерфейсів, визначити аудиторію майбутнього проекту і зрозуміти, куди він буде рухатися після запуску. На це відводиться 20 днів, потім - другий захист проекту. Хто не впорався - залишає проект.

III Етап. Прототип

Учасникам дається місяць на те, щоб створити працюючий прототип, оцінювати і тестувати який будуть потенційні інвестори.

Фініш. Приймальна комісія

30 серпня в Tolstoy Summer Camp прийдуть інвестори з Росії та Європи - подивитися, чого змогли досягти учасники за два місяці.

Розпорядок дня

Команди щодня працюють з методологами, а раз на тиждень зустрічаються з менторами. Крім цього, 2-3 рази на тиждень в майстерні проходитимуть вечірні публічні лекції експертів Яндекса і інших компаній. Розклад з'явиться пізніше. Деякі доповіді будуть читатися англійською мовою.

Чекаємо вас і ваші світлі голови!