Тренінг від найкращого фандрейзера — Якова Рогаліна!

Найефективніший фандрейзер Яків Рогалін розкаже, як правильно і продуктивно знаходити необхідні ресурси на свої проекти, як краще використовувати інструменти для їх залучення, як обійти конкурентів. За підтримки Наукового студентського товариства спільно з JCI Youth тільки 25 травня (субота) 2013 в КНЕУ!

Дата і час: 25 квітня 2013, початок:  12.00.
Місце 1 корпус КНЕУ, ауд. 412
Вартість: 50 грн, для студентів КНЕУ - безкоштовно!

Ви дізнаєтесь всі секрети фандрейзингу.
Окрім цього:

• Багатоканальне соціальне інвестування (соціальний капітал, податки, благодійність, соціальне підприємництво та ін.)
  • Фандрейзинг та мікросередовище НПО: місія, цілі, стратегія, менеджмент та ін.
  • Види та джерела ресурсів для НПО. Методи, засоби та умови їх залучення. Фандрейзинговий цикл.
  • Фандрейзинг та макросередовище НПО:

а) законодавче поле – жити в законі, а не вмерти у ньому.
б) держсектор, бізнессектор, третій сектор, громада.
в) конкуренція за благодійні ресурси.

• Інструменти, прийоми та методи фандрейзингу: пряма поштова розсилка, телефонія, електронна пошта, Інтернет, зустрічі та ін.
  • Розробка фандрейзингової стратегії
  • Этика фандрейзингу. Технологія довіри: відкритість, прозорість, звітність, перевіряємість.

Яків Рогалін

Тренінги, семінари, майстер-класи, Лекції (Всього прежде 400) у США, Польщі, Болгарії, Молдові, Білорусі та Росії

Січ 2010 - переможець конкурсу Майкрософт Україна «Інновації в розвитку НУО: IT та Інтернет у фандрейзингу»
Гру 2009 - Диплом лауреата творчого конкурсу IV Національного фестивалю соціальної ї реклами за 2-е місце в номінації «Комплексні соціально-комунікаційні проекти»
Листопад, 2008 - Переможець Всеукраїнського конкурсу «Громадське Визнання в галузі соціальної педагогіки» у номінації «Соціальний проект», (Київ)
Квітень, 2008 - Переможець у номінації «Кращий креатив» у номінації «Відео соціальна реклама» на VII Міжнародному фестивалі громадських комунікацій (Київ)
Лютий, 2008р - Переможець рейтингу найвпливовіших донеччан в Україні в номінації «Громадянське суспільство» (дані Центру досліджень соціальних перспектив Донбасу та Інтернет-видання «Острів»);
Грудень, 2007р - переможець Національного конкурсу «Благодійник року» у номінації Благодійник року в Донецькій області (Київ)
Грудень, 2007р - Диплом лауреата III Національного Фестивалю соціальної реклами (Київ)
Листопад, 2007р - звання лауреата «Серце Данко» за захист інтересів соціально вразливих груп населення (Донецьк)
Квітень, 2007р - Переможець конкурсу "Кращий модератор Майстер-класу" на IV Міжнародному фестивалі PR - технологій, (Київ);
2006р - Диплом учасника-номінанта творчого конкурсу II Національного фестивалю соціальної реклами (Київ)
Грудень, 2006р - Диплом учасника-номінанта Міжнародного конкурсу проектів у сфері громадських зв'язків «Срібна Чайка» в номінації «Маркетингові громадські комунікації» (Київ)
Січень, 2006 - Подячний лист Донецької Торгово-промислової палати «За внесок у розвиток позитивного ділового іміджу Донецької області» (Донецьк)
Листопад, 2005р - Головний приз «За досягнення у фандрейзингу 2005» на 10-му Міжнародному фандрейзинговому конгресі (Будапешт);
Вересень, 2005р - Переможець Конкурсу «Новаторські Практики - 2005», організованого в рамках Субрегіонального Відділення інформаційної та Освітньої Мережі для Білорусі, Молдови та України, (Кишинів);
Квітень, 2004р - присвоєно кваліфікація Лікар вищої категорії;
Квітень, 2004р - Переможець конкурсу "Кращий модератор Майстер-класу" на III Міжнародному фестивалі PR - технологій, (Київ);
Вересень, 2003р - Почесна грамота Фармацевтичної Асоціації України «За особистий самовіддану працю, високий професіоналізм, творчу ініціативу щодо удосконалення забезпечення населення сучасними ліками, гуманітарну та соціальну спрямованість діяльності, чуйне ставлення до людей», (Київ);
Травень, 2003р - переможець конкурсу в номінації «Етика і відкритість як передумова успіху» на III Міжнародному фестивалі з фандрейзингу, (Київ);
Квітень, 2003р - Диплом переможця творчого конкурсу копірайтерів і звання «Бронзове перо» на II Міжнародному фестивалі PR-технологій, (Київ);
Грудень, 2002р - «Диплом доброти» і звання «Гуманіст 2002 року» від Всеукраїнської громадської організації «Об'єднання гуманістів України», (Київ)
Липень, 2002р - Премія Bursary Award від британської організації «The Resurce Alliance» за перемогу в міжнародному конкурсі з інновацій та розвитку фандрейзингових технологій, (Амстердам);
Червень, 2002р - Орден Дмитра Солунського IV ступеня Української Православної Церкви «За високі досягнення і заслуги перед українським народом», (Київ);
Січень, 2002р - Диплом лауреата Міжнародного академічного рейтингу популярності «Золота Фортуна» у номінації «Громадські організації з турботою про людину», (Київ)
1999р - Диплом переможця Першого міжнародного фестивалю «Золотий Скіф», у номінації «За благодійність» (Донецьк)