Стратегія бізнесу і реклама від Кирила Скікевіча!

5 червня 2013 (середа) в 19:00 - Advertising school, за підтримки Наукового студентського товариства КНЕУ, організовують майстер-клас Кирила Скікевіча "Стратегія бізнесу і реклама". Запрошуємо всіх колишніх, теперішніх та майбутніх студентів на даний майстер-клас, де Ви можете дізнатися секрети стратегічного планування, а також задати питання у цій сфері.

.

Місце проведення: ауд. 412, І корпус КНЕУ (просп. Перемоги 54/1). Початок: 19:00. Вартість: безкоштовно.

Кирило Скікевіч - директор зі стратегічного планування Adventa Lowe з 17-річним досвідом роботи на ринку маркетингових комунікацій, один з кращих стратегічних менеджерів у Україні. У рекламному бізнесі з 1995 року. У 2009-2011 роках був директором зі стратегічного планування в Adventa Lowe. В останній рік розробляв глобальні бренд і комунікаційні стратегії для тютюнових брендів «Davidoff», «R1» і «Drum». З березня 2012, Кирило зайняв свою колишню позицію в агентстві Adventa Lowe.

Чекаємо всіх бажаючих! Вхід і вихід вільний 🙂