Команда Enactus КНЕУ — НОВІ ІДЕЇ. НОВІ МОЖЛИВОСТІ!

7 червня в готелі «Прем’єр Палац» відбулись щорічні Національні змагання Enactus Україна. 15 студентських команд з Києва, Львова, Хмельницького, Вінниці, Одеси, Харкова, Донецька та Житомира представили результати своїх проектів перед членами журі, що складалось з понад 80 представників провідних міжнародних та українських компаній.

Спеціальним гостем змагань став Президент Київської школи економіки Павло Шеремета, який виступив із надихаючою промовою перед суддями, студентами та гостями Змагань. А їх загалом зібралось понад 300 осіб, зробивши цьогорічні Змагання найбільшим заходом за всю історію розвитку організації в Україні.

Команда Enactus КНЕУ представила свої проекти на Національних змаганнях Enactus Україна, направлені на розширення можливостей різних верств населення та досягнення довгострокового результату, враховуючи економічний, екологічний та соціальний фактори. Наставник команди Антонюк Л.Л., директор Інституту вищої освіти КНЕУ протягом року спрямовувала діяльність команди, допомагала в реалізації та підготовці до Змагань. З презентацією проектів виступили:  Ярослав Шевчук - менеджер проекту «Student magazine» (КЕФ, 4 курс), Анастасія Запроводюк - капітан команди, керівник Агентства соціальних проектів КНЕУ (МЕІМ, 5 курс), Станіслав Рибачук - менеджер проектів команди (МЕІМ, 3 курс), Ігор Герасимов - менеджер проекту «Football 3x3» (МЕІМ, 5 курс), Богдан Шульгачик - менеджер проекту з очищення озера на Волині «Fairytale» (МЕІМ, 2 курс) та Ольга Матвієнко - представник Юридичної клініки КНЕУ (ЮФ, 4 курс). Проекти команди вразили гостей, учасників та суддів Змагань.

Команда нашого університету налічує понад 40 активних студентів, які також приймали участь у проектах  на різних стадіях їх реалізації. Завдяки цьому конкурсу студенти отримали безцінний досвід роботи в команді, започаткували та вже реалізували власні проекти, отримали конкурентні переваги при працевлаштуванні в провідні компанії: Метінвест, Філіп Морріс Україна, Ernst & Young, PZU Україна, МТС, Microsoft, Carlsberg, Nestle, Freshtel та інші.

Команда має великі плани на майбутнє! Якщо ви активні і вважаєте, що можете змінити світ навколо себе на краще  та бажаєте дарувати нові можливості людям, тоді приєднуйтесь до нас-команди Enactus КНЕУ! 🙂

Як Нас знайти: