Конкурс маркетологів 2013 — продовжено!

До участі у конкурсі запрошуються учні та студенти освітніх установ, аспіранти, молоді фахівці які хочуть реалізувати свій творчий потенціал. Організатором конкурсу є компанія «4profi» та ТМ «Assistant». Відбірковий тур продовжено до 14 листопада! Переможці отримають цінні призи від компанії Assistant.

.

Важливі дати проведення конкурсу:

• Відбірковий тур (збір конкурсних робіт) - до 14 листопада!

• Оцінка результатів конкурсу та визначення переможця - з 15 листопада по 31 декября 2013 року;

• Оголошення переможця конкурсу - 14 січня 2014 року.

Номінації:
"Шлях Успіху ТМ" Assistant "
"Формування комплексу заходів для просування послуг компанії 4Profi"

Для участі необхідно:
• ознайомитися з Положенням про конкурс.
• створити команду з 2-5 студентів та обрати її капітана.
• отримати підтримку консультанта (викладача з маркетингу вашого ВНЗ).
• вибрати номінацію за якою буде складатися маркетинговий план.
• кожному учаснику, а також керівникам команд - зареєструватися окремо на цьому веб-порталі http://4profi.com/contests/marketolog-konkurs-2013.html
• одному з зареєстрованих учасників (капітану) увійти в систему і зареєструвати команду в реєстраційній формі учасника http://4profi.com/contests/marketolog-konkurs-2013.html і підтвердити згоду на участь у конкурсі й дати підтвердження про повне ознайомлення з Положенням про конкурс;
• один примірник роздрукованої роботи з копіями студентських квитків членів команди відправити поштою на адресу організатора: 61001, м. Харків, вул. Державінська, 38.
• завантажити файли з готовою конкурсною роботою строком до 14 вересня 2013

Кожен учасник має право на участь у будь-якій номінації, в тому числі і в декількох номінаціях.

Призовий фонд конкурсу:

1-е місце: Планшетний комп'ютер ASSISTANT