Спеціальний проект “Молоде покоління фінансових управлінців” від компанії «Ernst & Young»

Другий рік поспіль компанія Ernst & Young запрошує студентів-магістрів Київського національного університету імені Вадима Гетьмана взяти участь у навчальному проекті “Молоде покоління фінансових управлінців”. І етап проводиться до 27 вересня 2013 року. Студенти матимуть можливість поглибити практичні знання з обліку та аудиту, податків, фінансового менеджменту.

Слухачі курсу, які під час фінального кейсового завдання найкраще продемонструють засвоєні знання та навички фінансового аналізу – отримають можливість пройти оплачуване стажування у відділі аудиту компанії EY, в рамках університетської практики.

Програма передбачає участь 50 студентів-магістрів КНЕУ.

Критерії відбору учасників:

Етапи проекту:

1. Студенти надсилають резюме англійською мовою та вирішене вступне завдання на адресу student@ua.ey.com до 27 вересня 2013 р. (назва листа “Проект для магістрів КНЕУ”)
  2. Оголошення учасників проекту 30 вересня 2013 р.
  3. Лекції для студентів (вересень-листопад 2013 р.)
  4. Тестування та фінальне кейсове завдання (кінець листопада 2013 р.)
  5. Стажування для найкращих студентів (січень-травень 2013 р.)

Навчальна програма:

1. Управління ефективністю бізнес-процесів – основна мета бухгалтерського обліку.
  2. МСФЗ як фінансова філософія бізнесу
  3. Корпоративне управління і його роль у житті підприємств.
  4. Ключові проблеми оподаткування в Україні.
  5. Фінансовий менеджмент – підґрунтя для розвитку бізнесу.

Слідкуйте за перебігом проекту онлайн на сайті. Або в соціальних мережах - FB, VK.