«Фінансова грамота України — складова національної безпеки» (м.Київ)

Колеги, 24 вересня запрошуємо Вас взяти участь у конференції ВГО "Фінансова грамота України", проект Світового банку. Відповідно до ініціативи Світового банку зі створення Всеукраїнського Фонду фінансової грамотності в Україні. КНЕУ може делегувати  обмежену кількість студентів для волонтерської участі у проекті. У майбутньому передбачається читання лекцій волонтерами та проведення різноманітних тренінгів спрямованих на підвищення рівня фінансової грамотності серед громадян України.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

«Фінансова грамота – складова національної безпеки!»

24 вересня 2012 г., м. Київ, Майдан Незалежності, 2, другий поверх

11:40

РЕЄСТРАЦІЯ

12:00

Інформація від організаторів конференції

12:10

«Про нагальну необхідність розвитку фінансової грамоти для споживачів фінансових послуг.

Голова Держспоживінспекції України Орєхов С.М.

12:25

Про створення ВГО «Фінансова грамота України». Плани розвитку загальнонаціональної програми «Фінансова грамота»

Ректор Податкової Академії України Мельник П.В.

12:50

Програма співпраці з державними та недержавними організаціями з питань розвитку фінансової грамоти в Україні.

Голова Правління ВГО «Фінансова грамота України» Стрельніков М.В.

13:10

Фінансова грамота – як важлива складова у державній «Концепції забезпечення національної безпеки у фінансовій сфері»

Представник Кабінету Міністрів України

13:25

Підписання меморандумів про співпрацю між ВГО «Фінансова грамота України» та провідними навчальними закладами країни.

Голова ВГО «Фінансова грамота України»  та представники провідних  навчальних закладів.

13:45

Обговорення, запитання та відповіді

За інформацією щодо можливої Вашої участі

тел. (097)12-15-707 Анастасія Запроводюк (НСТ МЕіМ)