Презентація Стипендіальної програми Завтра.UA в КНЕУ

Наукове студентське товариство запрошує відвідати презентацію Стипендіальної програми Завтра.UA Фонду Віктора Пінчука , яка відбудеться 15 жовтня в КНЕУ! Щороку переможцями стають 300 студентів з всієї України, які отримують приватну стипендію, можливість реалізації власних проектів, участь в багатьох заходах Фонду. Прийди та дізнайся як стати стипендіатом 2014!

Стипендіальна програма «Завтра.UA» – найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, яка є частиною комплексу проектів Фонду Віктора Пінчука в галузі освіти та науки.

Стипендіати відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі незалежними фаховими експертами за результатами оцінки письмових анонімних робіт і під час проведення очних змагань. Головними критеріями відбору є високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

В конкурсі можуть брати участь студенти 3 – 6 курсів денної форми навчання. Прийом та реєстрація документів  до 25 жовтня 2013 року. Кожен ВНЗ партнер програми має можливість надіслати певну кількість студентів для участі в програмі, які отримують додаткові бали в рейтингу. Уповноваженим представником від КНЕУ являється Наукове студентське товариство. Внутрішній відбір триватиме до 24 жовтня 2013 року включно.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ в КНЕУ

Спеціально для зацікавлених студентів КНЕУ організовується презентація програми у форматі питання-відповіді. Ви зможете поспілкуватись із стипендіатами минулих років й з’ясувати всі необхідні деталі. Також будуть повідомлені умови внутрішнього відбору.

Дата: 15 жовтня 2013 р.

Час: 14:40-16:00.

Місце: 1 корпус КНЕУ, ауд. 459

Додаткові питання: Галина Безчасна (063) 105-3902 (PR-менеджер, питання участі), Володимир Фридель (067) 350-16-18 (координатор Програми в КНЕУ).

Спеціальна група в соціальних мережах «Завтра.UA» - КНЕУ.