Внутрішній відбір учасників конкурсу Завтра.UA – КНЕУ

Попередній відбір й формування списку учасників, що будуть подавати свої роботи від уповноваженого представника в КНЕУ, відбудеться до 24 жовтня включно! Повний пакет документів  необхідно здати в Наукове студентське товариство КНЕУ!

.

Кожен ВНЗ – партнер Стипендіальної програми Завтра.UA здійснює попередній відбір учасників на конкурс і надає перелік даних осіб для участі в програмі. Дані учасники отримують додаткові бали в рейтингу й будуть значно вище оцінені, ніж інші учасники.

Цьогорічна квота для КНЕУ становить – 20 осіб.

Студенти, які подають документи через ВНЗ до уповноваженого представника свого ВНЗ, мають надати один примірник роботи та документів на CD-диску уповноваженому представнику свого ВНЗ та обов’язково завантажити файли через форму реєстрації на сайті конкурсу www.zavtra.in.ua.

Рекомендуємо окрім файлів на диску принести весь пакет документів в електронному вигляді на USB-флешці.

Відповідальним представником Стипендіальної програми Завтра.UA  в КНЕУ є Наукове студентське товариство. Кабінет 136, 1-й корпус КНЕУ (зі сторони чорного входу).

Роботи будуть прийматися впродовж такого часу:

Середа (23.10.2013) з 14:00 до 19:00.

Четвер (24.10.2013) з 14:00 до 18:00.

Контактні особи:

Володимир Фридель - (067) 350-1618