XII Санкт-Петербурзький відкритий конкурс ім. професора В.М. Веніамінова

Конкурс організований Комітетом з науки і вищій школі Уряду Санкт -Петербурга , Міжнародною академією наук вищої школи і АНО ВПО «Міжнародний банківський інститут». До участі в конкурсі на кращу студентську наукову роботу з економіки, управління та інформатики в економічній сфері допускаються студенти вузів РФ, держав Співдружності Незалежних Держав , Балтії та інших держав.

.

Конкурс проводиться в період з 05.04.2013р. по 24.01.2014р. за напрямами:

• Економічна теорія: актуальні питання .
  • Фінанси: проблеми та рішення .
  • Кредитно - банківська система в умовах фінансової глобалізації .
  • Бухгалтерський облік , аналіз і аудит .
  • Соціальне , адміністративно-територіальний і виробниче управління . Менеджмент .
  • Методи прикладної математики та економетрики .
  • Інформаційні технології в економіці , бізнесі та інноваційної діяльності .

Пріоритет віддається оригінальним науковим дослідженням, що містить постановку задачі дослідження, детальний аналіз обраної проблеми (в рамках загальних напрямів конкурсу), авторське бачення шляхів її вирішення , конкретні практичні рекомендації.

Нагородження переможців

За результатами конкурсу планується міська виставка кращих робіт , випуск тематичного номера міжвузівського студентського наукового журналу «Вісник Енос» , нагородження переможців дипломами та цінними подарунками. Кращі роботи буде рекомендовані до включення в міські та всеукраїнські проекти і програми , а також рекомендовані для публікації в рецензованих наукових журналах.

Правила оформлення конкурсних робіт

Обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 16 стор друкованого тексту , шрифт Times NewRoman 14 пунктів ; параметри сторінки: нижнє поле - 2 см; верхнє поле - 2 см , праве поле - 2 см; ліве поле -2,5 см; абзац вирівнюється по ширині , відступи зліва і справа - 0 пт , абзацний відступ - 1,25 см , інтервал абзацний - 0 пт , міжрядковий - множник 1,2 . Кожен малюнок або схема представляється або в тексті роботи , або на окремій сторінці додатка , елементи кожного малюнка або схеми , зроблені в редакторі Word , мають бути згруповані , підпису під рисунками вирівняні по ширині , шрифт 12 пунктів. Малюнки та графіки повинні мати чітке зображення і бути витримані в чорно - білій колірній гамі ( допускається застосування чорною штрихування) . Роботи подаються російською , англійською , французькою або німецькою мовами.

Документальний супровід

Кожен учасник може подати лише одну авторську роботу в напрямку і не більше двох робіт на Конкурс. Кожна робота прикріплюється в полі «Тези» форми «РЕЄСТРАЦІЇ УЧАСНИКІВ»,  одним архівом або одним файлом, і повинна містити:

1 . Конкурсну роботу , на титулі якої зазначаються:

• Назва вузу
  • Назва факультету
  • Тема конкурсної роботи
  • Відомості про автора (авторів) - прізвище, ім'я, по батькові (повністю) , спеціальність , курс .
  • Відомості про наукового керівника - прізвище, ініціали , науковий ступінь , звання, посада
  • Місто
  • Рік

2 . Відгук наукового керівника .

3 . Контактну інформацію: e - mail , телефон.

Всі роботи будуть проходити перевірку на оригінальність у системі «Антиплагіат». Роботи, що містять високий відсоток запозичень, після додаткової перевірки конкурсною комісією можуть бути відхилені.

Роботи подаються у конкурсну комісію до 8 грудня 2013 р.

Контактна інформація: E-mail: orgcom@ibispb.ru,  191011 , м.Санкт-Петербург , Невський пр., д.60, к.415, тел. 570-55-04, Міжнародний банківський інститут .