Визначено кращого студента КНЕУ 2013!

13 листопада відбувся загальноуніверситетський конкурс «Кращий студент КНЕУ 2013» - програма, яка  щорічно проводиться з метою виявлення найталановитіших студентів Університету. Даний конкурс проводиться серед студентів 2-5 курсів денної форми навчання в кількох номінаціях. Переможці отримують нагороди і можливість позмагатися в званні Кращий студент Києва та України!

В цьогорічному відборі учасники демонстрували свої здобутки в науковій, громадській та соціальній сферах. Серед завдань необхідно було скласти непросте тестування й написати есе на тему: «Університет – спільнота вільних людей» (А.Ф.Павленко). Тому до фіналу «пробилися» лиш найбільш талановиті й кмітливі студенти. Безпосередньо фіналісти, крім самопрезентації, представляли свої проекти щодо покращення системи навчання в КНЕУ. Всі ідеї були надзвичайно цікавими та потрібними в Університеті - від викладання англійською мовою та міжнародних проектів до економічної клініки й роботи цілодобової бібліотеки. Для журі надзвичайно важко було визначити переможців, адже всі фіналісти – дуже гідно й достойно себе презентували. Особливо захопливими були презентації таких студентів як: Олександра Шматок, Тетяна Батечко, Геннадій Негря, Оксана Нестеренко, Юлія Чумак та Соломія Баріда. Все-таки, варто назвати переможців конкурсу Кращий студент КНЕУ 2013!

У номінації кращий студент-спортсмен Університету переміг студент Факультету економіки та управління - Андрій Дончук з представленням ідей розвитку велосипедного руху КНЕУ. В номінації кращий студент-громадський діяч Університету перемогла також студентка Факультету економіки та управління - Анжеліка Іванова з демонстрацією Євроінтеграційних проектів для наших студентів. В званні кращий студент-науковець Університету перемогу здобув студент Обліково-економічного факультету - Сергій Баранов із метою створення в КНЕУ музею грошей. Дані учасники будуть представляти наш Університет на регіональному етапі у відборі кращий студент Києва.

А от абсолютну перемогу (комплексна характеристика) та звання кращий студент КНЕУ 2013 отримала студентка Факультету інформаційних систем і технологій - Галина Бесчастна! Конкурсантка виявилась напрочуд різносторонньою особистістю й представила багато чудових ідей та проектів. Галина є переможницею багатьох наукових конкурсів, учасницею соціальних проектів, а також творча особистість й просто весела дівчина 🙂 До речі, саме з її ініціативи в КНЕУ будуть встановлені велопарковки (детальніше в групі ВК). Організатори конкурсу вітають всіх переможців й бажають їм реалізації всіх задуманих планів. А студентам КНЕУ – слідкуйте за наступними подіями, адже можна пропустити свій шанс 😉

Організаторами конкурсу щорічно виступають:  Студентська академічна рада, Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів та Наукове студентське товариство.