Всеукраїнський соціальний молодіжний освітній проект «Струм» в КНЕУ

Під завершення 2013 року студенти КНЕУ стали першою аудиторією Всеукраїнського соціального молодіжного освітнього проекту «Струм», який стартував 13 грудня 2013 року з ініціативи Групи соціального бізнесу О2. Організаційним партнером в КНЕУ виступило Наукове студентське товариство.

«СТРУМ» - це безкоштовний освітній проект для студентів України , метою якого є пропаганда і розвиток ведення соціально відповідального бізнесу в Україні. Ознайомлення молоді України з практичними кейсами від провідних експертів у сферах: корпоративної соціальної відповідальності, соціального підприємництва, соціального маркетингу. Проект спрямований на усунення дефіциту сучасної практичної інформації серед студентства України. В ході реалізації проекту, навчальні семінари пройдуть в багатьох регіонах України.

Робота тренінгового дня в КНЕУ розподілялась на 4 тематичні напрямки.

Про лідерські якості в кар'єрі та бізнесі розповів бізнес-тренер, експерт в сфері лідерства та мотивації Андрій Барсуков. Він переконав студентів, що лідерські якості притаманні кожній людині. Для їх розвитку досить дотримуватися всього декількох нескладних ключових навичок ефективного лідерства , які допоможуть досягти більшого і стати висококласним фахівцем в будь-якій сфері діяльності. Спікер навів приклади лідерських якостей і наголосив на тому, що лідер має приймати рішення самостійно, але вміти слухати та чути своїх партнерів.

Знайти відповіді на питання, як правильно поставити мету, спланувати своє життя і роботу, підвищити свою ефективність, і встигнути все за 24 години студентам допоміг експерт з ефективного управління часом, консультант з побудови кар'єри Олег Ішин. Студенти були здивовані, наскільки більше можна встигнути, вміючи правильно розпоряджатися своїм часом. Спікер розкрив секрети тайм-менеджменту, висвітливши різні методики та  інструменти планування, й не забув нагадати про важливість відпочинку навіть для активних людей.

Не менш хвилюючим питанням для студентів старших курсів є пошук роботи. Про секрети складання ефективного резюме і правила успішного проходження співбесіди розповів бізнес-тренер з практичними навичками побудови успішної кар'єри Олександр Табунець. Він цікаво розповів як відбирають персонал в успішних компаніях та як легше і швидше можна отримати престижну роботу.

На завершення були представлені приклади побудови стійкого бізнесу, якими поділився сертифікований бізнес-тренер , експерт в сфері соціального маркетингу Гліб Лісовський. На основі соціальних проектів, реалізованих Групою соціального бізнесу О2, він розповів про соціальний маркетинг, як основи для побудови успішного бізнесу, еволюцію маркетингових відносин, сучасні тенденції у світовому та українському бізнесі .

Після закінчення виступів кожен бажаючий міг поспілкуватися зі спікерами й з’ясувати всі цікаві питання. За словами, студентів-учасників, день пройшов надзвичайно продуктивно: «Ми отримали великий обсяг інформації і здобули нові навички. Кожен тепер може задуматися над тим, як покращити своє життя і з чого почати, адже частково вже знає як. Потрібно тільки діяти!».

Група соціального бізнесу О2 щиро вірить у те, що до закінчення реалізації проекту «Струм» (березень 2014) на українському ринку праці з'явиться конкурентоспроможна категорія молодих фахівців, здатних зайняти гідні робочі місця в бізнес компаніях.

Наукове студентське товариство КНЕУ продовжить реалізацію тренінгів для студентів впродовж наступного календарного року, а команда організаторів з радістю запрошує долучатись до корисних і цікавих подій НСТ. Бажаємо багато нового в новому 2014 році! 🙂

Редакція: Тетяна Іванісова - О2 Social Business Group, Анастасія Алятіна - НСТ МІЕМ