«Біржова Універсіада 2014»

11 лютого 2014 під патронатом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) та Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України (АРІФРУ) розпочнеться конкурс «Біржова Універсіада 2014». Організатор конкурсу - «Українська біржа». Консультаційну підтримку учасникам конкурсу надають брокерські компанії: «АЛОР Україна», «Драгон Капітал», «І-НВЕСТ», «Майстер брок», ФК «Сократ», «Універ Капітал».

«Біржова Універсіада» - це чемпіонат з біржової торгівлі серед студентів вищих навчальних закладів України, який проходить вже третій рік поспіль. У рамках конкурсу, який проводитиметься з 11 лютого по 14 березня 2014 року, студенти під керівництвом своїх викладачів та за допомогою консультацій брокерів зможуть застосувати знання, отримані в рамках економічних дисциплін.

Мета проекту - надати студентам можливість перевірити на практиці та закріпити, в ході реальних біржових торгів, знання, отримані в рамках навчальних програм з ринкової економіки.

У змаганні можуть прийняти участь студенти будь-якого вищого навчального закладу країни. Заявки на конкурс приймаються до 11 лютого 2014 року включно.

Для участі в Конкурсі необхідно:
• визначити Тренера - викладача відповідного ВНЗ, який буде координувати роботу учасника;
• обрати онлайн-брокера;
• пройти навчання;
• до 11 лютого 2014 року подати заявку брокеру із зазначенням найменування ВНЗ, контактних даних Тренера, а також копії паспорта, студентського квитка і документів для відкриття рахунку (перелік визначить брокер);
• внести 100 грн. на відкритий у брокера рахунок.

Всі угоди в рамках Конкурсу проходять на реальних торгах «Української біржі» і розкриваються на сайті www.ux.ua в режимі онлайн, що забезпечує прозорість проведення конкурсу та об'єктивність результатів його учасників.

Для участі кожному студенту надається біржовий рахунок з доступом до торгів ф'ючерсами на строковій секції «Української біржі» з початковим залишком у розмірі 500 гривень. З урахуванням гарантійного забезпечення у розмірі 20%, кожен учасник може укладати угоди обсягом до 2 500 гривень.

Навчання
Перед початком Конкурсу у період з 10 січня по 10 лютого 2014 року для студентів, які подадуть заявки на участь, проводиться навчальний курс вебінарів за участю представників біржі і брокерів, де всі бажаючі навчаються принципам біржової торгівлі.

Номінації «Біржової Універсіади 2014»
Звання «Кращий студент-трейдер» отримає студент, який покаже максимальну прибутковість від операцій, здійснених в ході проведення Конкурсу (переможець визначається за відносної прибутковості у відсотках).
Звання «Кращий тренер» отримує тренер, студенти якого отримали максимальну прибутковість (розраховується як середнє арифметичне доходностей всіх студентів одного тренера).
«Кращий ВНЗ» - ВНЗ, студенти якого отримали максимальну прибутковість (розраховується як середнє арифметичне доходностей всіх студентів від даного навчального закладу).

Усі переможці конкурсу отримають коштовні призи від організаторів та партнерів «Біржової Універсіади»

Більш детальну інформацію щодо умов участі в конкурсі можна отримати за тел.: (044) 495-7474 або на сайті http://www.ux.ua