Конкурс на отримання Стипендій ім. Лейна Кіркланда

Польсько-Американський Фонд Свободи (Спонсор програми) та Фонд Освіта для демократії (Адміністратор програми) оголошують відкритий конкурс на отримання стипендій ім. Лейна Кіркланда в 2014/2015 навчальному році. Програма передбачає двосеместрове навчання у вищих навчальних закладах Польщі та дво-, чотирижневе професійне стажування у державних або приватних установах і організаціях.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 35 років (в обґрунтованих випадках – до 40), які володіють польською або англійською (за умови обрання кандидатами конкретних навчальних курсів, що читатимуться англійською; достатнім вважатиметься пасивне знання польської мови), з дворічним професійним досвідом: експерти, політики, працівники органів державної влади і самоврядування, підприємці, менеджери, лідери неурядових організацій, діячі культури і громадські діячі, викладачі вузів, журналісти.

Спеціальності:

• економіка і менеджмент;
  • адміністрація / менеджмент (бізнес, НУО, культура, охорона навколишнього середовища, охорона здоров’я);
  • державне управління (органи державної влади і самоврядування);
  • право;
  • суспільні науки (соціальна психологія, соціологія);
  • політологія і міжнародні відносини;
  • політика розвитку та гуманітарна допомога.

Заявки приймаються до 1 березня 2014 року!

Детальна інформація про Програму, вимоги до оформлення заявок на участь у конкурсі та процедура їх подання на сайті: http://www.kirkland.edu.pl