Французько-Український Інститут КНЕУ — Літнє стажування у місті Ніцца (Франція)

Французько-Український Інститут КНЕУ запрошує вас прийнявши участь у літньому стажуванні у місті Ніцца (Франція) з 30 червня по 25 липня 2014 року. Пропозиція є актуальною як для досвідчених знавців французької мови так і для тих, хто робить лише перші кроки у вивченні мови.

.

Літня навчальна програма проходить в Університеті Софія Антіполіс (м.Ніцца) з лінгвістичної і економічної підготовки для студентів КНЕУ. Розрахована на студентів 1, 2, 3 курсів (яким виповнилося 18 років) з різним рівнем мовної підготовки: групи формуються відповідно до рівня володіння французькою мовою.

Програмою передбачено:

• заняття з французької мови;
  • тематичні конференції з економіки, права, політології та ін.

Аудиторні заняття займають першу половину дня - вартість програми: 650 євро

Проживання в одномісних кімнатах студентського готелю - витрати на проживання: 600 євро

Запис бажаючих та додаткові питання: у Французько-Українському інституті менеджменту (ауд. 326, 1 корпус КНЕУ) або за електронною адресою: ifum@ukr.net з поміткою «Літнє стажування 2014» в темі листа.

Попередній запис до 25 березня 2014 року.