КОНКУРС «Фінансове планування – успішне майбутнє»

Оголошується конкурс серед студентів на розробку моделі фінансового планування для фізичних осіб, що враховуватиме європейську практику та поточний стан українського фінансового ринку. Організатори: ОТП Капітал, Тройка Діалог Україна, КІНТО, Драгон Есет Менеджмент, Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу.

.

Підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом поновило необхідність приведення вітчизняного законодавства та практик фінансового ринку у відповідність до європейських стандартів. Основним документом щодо функціонування фінансових ринків ЄС та стандартів роботи з інвесторами є Директива ЄС «Про ринки фінансових інструментів» (MiFID), що передбачає класифікацію інвесторів, визначення їхньої загальної кваліфікації, ставлення до ризиків, тощо. Сталий розвиток фінансового ринку України безпосередньо залежить від росту фінансової грамотності населення та правильного фінансового планування. Для цього необхідно створити фінансову модель (алгоритм), що допоможе потенційним інвесторам правильно визначати свої фінансові цілі та планувати інвестиції для їх досягнення, виходячи з українських реалій та враховуючи Європейські практику та досвід.

Учасники

• Студенти вищих навчальних закладів без обмежень за роком навчання, які можуть долучитися  до нього як індивідуально, так і у складі команди (до 4-х осіб).

Строки проведення

• 25 квітня 2014 року – 21 травня 2014 року
  • Прийом заявок на участь – до 23 квітня 2014 року

Призи

1 місце

• дипломи з відзнакою від Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу
  • можливість пройти навчальну практику у одній з компаній-організаторів
  • електронна книга кожному учаснику команди

2 місце

• подарунковий сертифікат на 200 грн. до книжкового магазину кожному учаснику

3 місце

• подарунковий сертифікат на 100 грн. до книжкового магазину кожному учаснику

Всім учасникам конкурсу: 50 грн. на рахунок у недержавному пенсійному фонді «ОТП Пенсія».

Організатори:  ОТП Капітал, Тройка Діалог Україна, КІНТО, Драгон Есет Менеджмент, Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу.

Заявки на участь просимо надсилати на адресу konkurs@uaib.com.ua. У заявці вказати ім’я та прізвище, вищий навчальний заклад, факультет, курс, електронну адресу та моб. тел. Команда повинна подати спільну заявку на всіх.

Детальну інформацію щодо конкурсу можна дізнатися на сайті Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу www.uaib.com.ua