Всесвітні студії (WorldWideStudies) 2014

Всесвітні студії (WorldWideStudies) — освітній проект Фонду Віктора Пінчука, спрямований на формування нового покоління української професійної еліти. Проект пропонує підтримку молоді України для отримання магістерського ступеню в найкращих університетах світу в різних галузях.

Гранти від Фонду Віктора Пінчука отримають найуспішніші кандидати, відібрані у ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. Потенційні кандидати повинні будуть самостійно підібрати магістерську програму, подати всю необхідну документацію в університет та представити спеціальному незалежному журі «Всесвітніх студій» своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення в Україну. Отримувачі гранту мають взяти на себе зобов’язання повернутися в Україну після завершення навчання за кордоном та відпрацювати за фахом щонайменше 5 років.

Взяти участь у конкурсі «Всесвітніх студій» можуть громадяни України віком до 35 років (на момент вступу до закордонного університету), які мають ступінь бакалавра або вище, за фахом, що вимагається обраним закордонним університетом та магістерською програмою даного університету. Кандидати повинні мати чіткий план застосування отриманих знань і навичок в Україні та твердий намір працювати в Україні за отриманим фахом.

Проект Всесвітні студії (WorldWideStudies) пропонує підтримку молоді України для отримання магістерського ступеню за наступникми спеціальностями:

1. Аграрні науки
  2. Екологія та охорона навколишнього середовища
  3. Право
  4. Державне управління
  5. Альтернативна енергетика
  6. Аерокосмічна інженерія

Термін прийняття заявок - до 15 травня 2014.

Детальніша інформація - http://worldwidestudies.org/ua