GMAT Workshop: tricks and practice!

Ви готуєтесь здавати GMAT? Якщо ви плануєте вступати на MBA/Masters in Finance, або подаєтесь на високу посаду в міжнародну компанію, вам необхідно здати цей дійсно складний тест. Хочете дізнатися більше про тест, його складові та попрактикуватися?

.

Приєднуйтесь до безкоштовного практичного воркшопу з підготовки до тесту GMAT від найсильніших викладачів! А щоб ви дійсно навчилися розуміти логіку тесту і впоралися з ним, ми спеціально підготували як теоретичну, так і практичну частини. Спробуйте себе у вирішенні різних секцій!

Дата і час: 19 червня, вівторок, 19.00 - 21.00
Місце: офіс MBA Strategy, вул. Богдана Хмельницького, 32, офіс # 3
Деталі та реєстрація

GMAT складається з 4 основних частин:

• Analytical Writing
  • Integrated Reasoning
  • Quantitative Section
  • Verbal Reasoning

Секція AW і IR оцінюються окремо і до них немає особливих вимог. Останні 2 секції - найважливіші - саме вони мають вирішальне значення і оцінюються в 800 балів. Тому, ми вузько і детально опрацюємо частини Quantitative і Verbal. Проводити воркшоп будуть професійні викладачі, які самі здавали тест:

• Тетяна Герасимова - викладач GMAT Quantitative в MBA Strategy. Особистий результат по Quantitative Section - 98%. Загальний бал по GMAT - 690/800
  • Ксенія Мраморнова - викладач GMAT Verbal в MBA Strategy. Особистий результат по Verbal Reasoning - 90%. Загальний бал по GMAT - 730/800

Викладачі розкажуть про структуру тесту, його особливості і механізмі здачі, вірної стратегії підготовки. Порекомендують, які матеріали використовувати у підготовці та поділяться своїм досвідом.

Незважаючи на свою складність, GMAT це, в першу чергу, тест, а значить - він стандартизований. Ми знаємо, що кожен тест підпорядковується певним алгоритмом. Якщо розуміти його і деякі особливості здачі, вам навіть не доведеться повністю виконувати завдання, щоб отримати вірну відповідь! 😉

Візьміть участь у майстер-класі та:

• Дізнаєтеся про структуру й особливості тесту GMAT і його секцій
  • Попрактикуєтесь в проходженні реальних тестів і завдань
  • Навчитеся використовувати «лазівки» у структурі тестів
  • Задайте всі запитання особисто викладачам
  • Пройдіть безкоштовні консультації від наших фахівців

А ще, отримаєте безкоштовний доступ до платформи GoGMAT * на 7 днів - тільки для зареєстрованих учасників!

Подія проходитиме в офісі MBA Startegy. Кількість місць - обмежена, участь тільки за попередньою реєстрацією.

РЕЄСТРУЙСЯ ЗАРАЗ!

* GoGMAT - платформа для 100% підготовки і поліпшенню результату на міжнародному тесті GMAT. Сервіс GoGMAT дозволяє готуватися до цього тесту онлайн. Система покаже, де потрібно підтягнути знання і зробить процес навчання простіше й ефективніше.