Сніданок з випускником Harvard Business School

Harvard - бізнес-школа №1, відповідно до більшості світових рейтингів і це навряд чи просто збіг. Чому? Дізнайтеся безпосередньо у МВА-випускника бізнес-школи!

.

Компанія MBA Strategy запрошує вас на бізнес-сніданок з випускником Harvard Business School! Поспілкуйтеся в неформальній обстановці і дізнайтеся, чому бізнес-школу вважають однією з найкращих у світі; чому МВА-випускники так високо цінуються рекрутерами і бізнес-партнерами.

Отримаєте практичні поради з поступання, дізнайтеся, як проходило навчання і змінилася кар'єра після закінчення бізнес-школи. А заодно - смачно поснідайте і заведете корисні та приємні знайомства!

Данило Пасько - випускник Harvard Business School, President of Harvard Club of Ukraine.

• Дата: 1 липня 2014
  • Місце: Repriza, вул. Велика Васильківська, 26
  • Час: 08:30-09:30

Захід закритого типу, для участі необхідна попередня реєстрація.

Участь безкоштовна!

За більш детальною інформацією звертайтеся до менеджера компанії MBA Strategy:

Yunna Geydor

Сторінка заходу на сайті компанії тут.