Безкоштовний майстер-клас «ХЛІБ І ВИДОВИЩА: ефективна творчість у діловому середовищі»

23 липня 2014 Школа Рекламних Технологій запрошує Вас на безкоштовний майстер-клас Олексія Голікова в сфері креативу. Ви дізнаєтесь: як перестати доводити, що ти не верблюд і перестати винаходити колеса, як застосовувати в локальній практиці глобальний досвід світових рекламних мереж; як працювати так, щоб вас запам'ятовували з одного разу і на все життя.

.

Майстер-клас буде читати:

Олексій Голіков - бізнес-тренер і креативний директор з 20-річним міжнародним досвідом в маркетингових комунікаціях. В якості Творчого директора рекламних Агентств керував Творчими відділами: розробка комунікаційних стратегій та рекламних кампаній, кіновиробництво, поліграфія, менеджмент творчих кадрів, міжнародна координація реклами транснаціональних брендів - для P & G, Mars Inc., Unilever, HP, BA, Compaq, Cadbury / Schweppes, Samsung, Coca-Cola, L'Oreal, Revlon, Nike, Nestle, GM-Opel, Renault, BAT, Rainolds/Japan Tobacco, Allied Domec, BBH, Sun Interbrew, etc.

Майстер-клас для тих, хто хоче дізнатися, як навчитися генерувати ідеї, які продають і продаються. Про війну і мир, мотивації, секс і страх смерті на робочому місці. Приходьте!

• Дата і час: 23 липня 2014, 19.00
  • Місце проведення: АРТ-ПІКНІК Слави Фролової, ВДНХ, проспект Академіка Глушкова, 1 (павільйон 8)
  • Виникли питання? Звертайтеся за телефоном (067) 536-09-73.

Реєстрація обов'язкова!