Міжнародна конференція «Дуальна освіта — як відповідь на виклики сучасної системи навчання» (м.Київ)

Всеукраїнська громадська організація «Українська Асоціація Маркетингу» в партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та НТУУ «Київський політехнічний інститут», запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичної конференції «Дуальна освіта - як відповідь на виклики сучасної системи навчання», яка відбудеться 18-19 вересня 2014 року.

Кращі доповіді будуть надруковані у фахових виданнях НТУУ КПІ та журналі «Маркетинг в Україні».

Лекторами на конференції виступають Михайло Згуровський - ректор НТУУ «КПІ», Лілія Гриневич -  Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти, Алла Старостіна - віце-президент ВГО «Українська Асоціація Маркетингу», Штефан Мойзер - Директор Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та ін.

Детальна програма в ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЛИСТІ.