Безкоштовний майстер-клас з юзабіліті

10 вересня Школа Рекламних Технологій запрошує на насичений майстер-клас на сучасну і досить актуальну діджитал-тематику від Марії Давидич. Не пропустіть шанс взяти участь в майстер-класі від одного з кращих фахівців у сфері інтернет маркетингу.

.

Ви дізнаєтеся:

• Що таке юзабіліті?
  • Чек-лiст для аналізу юзабілі сайту;
  • Практичні поради як знайти слабкі місця на сайті та їх оптимізувати;
  • Як правильно тестувати зміни на сайті?
  • Аналіз показників ефективності після реалізації змін.

Майстер-клас буде читати:

Марія Давидич - менеджер проектів компанії Aweb, сертифікований фахівець Google Analytics. Успішно реалізувала десятки проектів з просування сайтів клієнтів

Марія на практиці тестує рекламні гіпотези, оптимізує рекламні кампанії, аналізуючи їх ефективність та фінансові результати, тому учасники отримають прекрасну можливість задати всі питання у цій сфері та отримають компетентні відповіді.

Дата і час проведення: 10 вересня, 19.00

Місце проведення: Нацiональний унiверситет харчових технологiй, А-544 (вул. Володимирська, 68)

Виникли запитання? Телефонуйте (067) 536-0973 або (044) 599-9736

Реєстрація тут!