Безкоштовний майстер-клас «Розкрутка в соц. мережах. Аналіз трендів»

8 жовтня Школа Рекламних Технологій запрошує на унікальний майстер-клас з SMM про тонкощі і нюанси роботи в соціальних мережах. Ми гарантуємо, що отримана інформація буде однаково корисна як для персонального просування, так і вирішення бізнес-завдань компанії-роботодавця.

.

Ви дізнаєтеся:

• Скільки коштує розкрутка в соц. мережах?
  • Спад залученості та ефективності реклами - міф чи реальність?
  • Чи буде Фейсбук платним?
  • Стратегія просування в медіа на етапі насичення

Майстер-клас буде читати:

Марина Маринкевич - бізнес-тренер, консультант в сфері маркетингових комунікацій. Спеціалізується на комплексних кампаніях з просування в інтернеті (media, development, SMM, SEO, digital merchandising, WOM build up, cross-platform) та управлінні інтернет-проектами. Більше 10 років досвіду в комунікаціях, останні 5 років - на керівних позиціях. Працювала маркетинг-директором у банківській і туристичній сферах, а також на стороні медіа та агентств. Має успішний досвід управління проектами таких компаній як МТС, LG, Sony, Sun Inbev, Інтертоп, Winner, Giraffe, ТАСкомбанк та інших.

Дата і час проведення: 8 жовтня, 19.00

Місце проведення: Національний університет харчових технологій

Виникли питання? Телефонуйте (067) 536 09 73

Реєстрація тут!