Дайджест конференцій від НСТ КНЕУ!

Дайджест конференцій від Наукового студентського товариства КНЕУ, жовтень-листопад 2012 року. Бажаємо успішної участі! 🙂

ІX Міжнародна науково-практична конференція “СВІТОВІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ФІНАНСОВОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ”, 26 жовтня 2012 року, (м.Київ).Останній строк подання матеріалів на конференцію – 15 жовтня 2012 р.

Детальні умови участі в ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЛИСТІ.

Міжвузівська науково-практична конференція студентів, аспірантів  та молодих вчених “СТРАТЕГІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЗА УМОВ ГЛОБАЛЬНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ”, 7-8 листопада 2012 р. (м.Київ)Останній строк подання матеріалів на конференцію – 15 жовтня 2012 р.

Детальні умови участі в ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЛИСТІ.

І Міжнародна наукова конференція «СТАЛИЙ РОЗВИТОК ПІДПРИЄМСТВ, РЕГІОНІВ, КРАЇН»,5 листопада 2012 року (м. Дніпропетровськ).Останній строк подання матеріалів на конференцію – 29 жовтня 2012 р.

Детальні умови участі в ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЛИСТІ.

I Міжнародна науково-практична конференція «СТАЛИЙ РОЗВИТОК ПІДПРИЄМСТВ, РЕГІОНІВ, КРАЇН», 2 – 3 листопада 2012 року (м.Дніпропетровськ).

Останній строк подання матеріалів на конференцію – 1 листопада 2012 р.

Детальні умови участі в ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЛИСТІ.

VІІ Міжнародна науково-практична конференція «РЕФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ», 29-30 листопада 2012 року (м.Київ).Останній строк подання матеріалів на конференцію – 1 листопада 2012 р.

Детальні умови участі в ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЛИСТІ.

Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ БАНКІВСЬКОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ В УМОВАХ ФІНАНСОВОЇ НЕСТАБІЛЬНОСТІ»,15 листопада 2012 року (м.Тернопіль).Останній строк подання матеріалів на конференцію – 1 листопада 2012 р.

Детальні умови участі в ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЛИСТІ.

Форма участі заочна. Вартість – БЕЗКОШТОВНО!

Міжнародна науково-практична конференція „ВИЩА ОСВІТА УКРАЇНИ У КОНТЕКСТІ ІНТЕГРАЦІЇ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ”, яка відбудеться 22-24 листопада 2012 року (м. Київ).Останній строк подання матеріалів на конференцію – 10 листопада 2012 р.

Детальні умови участі в ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЛИСТІ.

VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «ПЕРШИЙ КРОК У НАУКУ»в рамках відкриття Днів науки університету, 3-4 квітня 2013 року (м.Луганськ).Останній строк подання матеріалів на конференцію – 1 березня 2012 р.