Join 180 Degrees Consulting!

180 Degrees Consulting запрошує долучитися до своєї команди та спробувати себе у ролі менеджмент-консультанта.

180 Degrees Consulting - це міжнародна студентська консалтингова організація, яка допомогає громадським, неурядовим та неприбутковим організаціям та соціальним підприємствам покращити ефективність своєї діяльності задля досягнення більшого соціального ефекту.

Разом з 180 Degrees Consulting Ви:

1) зможете застосувати свої здібності та допоможете покращити ефективнсіть роботи громадських організацій та соціально відповідального бізнесу;

2) здобудете досвід при вирішенні реальних проблем у соціальному секторі;

3) пройдете тренінги від професіоналів кращих консалтингових компаній;

4) отримаєте навички корисні при працевлаштуванні, а саме:
     - як структуровано підходити до вирішення проблем;
     - як ефективно працювати в команді;
     - як правильно комунікувати з клієнтами та партнерами;

5) зможете проявити свої лідерські якості.

180 Degrees Consulting  функціонує у 24 країнах світу у 47 університетах, тому Ви матимете можливість працювати і ділитися досвідом з людьми з усього світу.

180 Degrees Consulting - це місце, де ви зможете познайомитися з цікавими людьми, з якими добре працювати разом та у яких можна багато чому навчитися.

Цікаво? Приєднуйся до 180 Degrees Consulting!

Надсилай своє резюме і мотиваційний лист на kyiv@180dc.org

Більше інформації можна отримати на сайті

http://www.180dc.org/ або на сторінці у фейсбуці