Конкурс-2014/15 Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука розпочався!

20-го жовтня Фонд Віктора Пінчука вдев’яте розпочав конкурсний добір учасників стипендіальної програми «Завтра.UA». Фонд запрошує до участі у відкритому конкурсі студентів 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації.

Головною метою програми є сприяння формуванню мережі молодих лідерів - нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яке стане рушійною силою прогресивних змін в Україні.

Прийом документів на Конкурс-2014/15 та online-реєстрація триватимуть на сайті програми zavtra.in.ua з 20-го жовтня до 30 листопада 2014 року.

Щоб стати стипендіатами програми, ви повинні відповідати наступним вимогам:

- активна громадянська позиція та участь у впровадженні громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;

- академічна успішність;

- оригінальність наукових ідей та досліджень, представлених в конкурсній роботі;

- мотивація до особистісного та професійного росту;

- лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Детальні умови участі у Конкурсі-2014/15 дізнайтесь на сайті програми у розділі «Конкурс».

Якщо ви відповідаєте очікуванням до потенційних стипендіатів – обов’язково візьміть участь у конкурсі та станьте ними! Оскільки саме стипендіати отримують:

 щомісячну стипендію розміром 942 грн. впродовж року;

 одну з найбільших у країні мережу однодумців;

 експертну, інформаційну та навіть фінансову підтримку кращих групових проектів;

 доступ до глобальних ідей, спікерів та знань через участь у щорічному форумі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та зустрічі зі світовими лідерами, політиками, бізнесменами у рамках Публічних лекцій Фонду Віктора Пінчука;

 стажування в Фонді Віктора Пінчука та YES,

 навчання в PinchukArtCentre в рамках StudentLab;

 участь у щорічному Молодіжному форумі «Завтра.UA» та форумі Climate Chаnge Camp;

 можливість долучитись до заходів Фонду Олени Пінчук АнтиСнід;

 рекомендації потенційним роботодавцям для найактивніших учасників Спільноти «Завтра.UA».

За 8 років існування програми «Завтра.UA» її стипендіатами стали вже понад 2000 студентів. На сьогодні програма охопила ВНЗ з усіх регіонів України, а 86 закладів стали її офіційними партнерами.

Слідкуй за новинами спільноти стипендіатів та програми на офіційній сторінці «Завтра.UA» у Facebook facebook.com/Zavtra.UA

Детальніше про Фонд Віктора Пінчука на сайті pinchukfund.org

Деталі відбору для студентів КНЕУ можна з'ясувати в Науковому студентському товаристві, к.136, І корпус, або пишіть на електронну адресу  nst@kneu.edu.ua (проглядається постійно).

Координатор конкурсу в університеті Марія Кульбако -  http://vk.com/maria_kulbako, тел. (068)1021338.