Всеукраїнський молодіжний Форум «iLead 2014»

Як найкраще дізнатися про лідерство і якості, якими повинен володіти справжній лідер? Відповідь проста! Почути реальні історії від успішних людей - як вони стали тими, хто вони є, що (або хто) їм допомогло в цьому, з якими труднощами вони стикалися, які поради вони можуть дати молодому поколінню на шляху до лідерства.

Ти готовий перестати відкладати вірні рішення на потім і почати рухатися в правильному напрямку? Відчуваєш, що потребуєш порад від того, хто дасть поштовх і заряд енергії рухатися далі? Тоді ми чекаємо Тебе на Форумі iLead 2014!

Ти навчишся будувати відносини за принципом обопільної вигоди, використовувати напрацьовані контакти максимально ефективно, правильно формувати команду, будувати імідж лідера, досягати поставлених задач і робити презентації, які мотивують, правильно управляти своїм часом.

Дата проведення: 6-7 грудня (з 10.00 до 19.00)

Цільова аудиторія Форуму: молоді люди віком від 18 до 25, зацікавлені у розвитку лідерських якостей, прагнуть реалізувати себе в одній з ТОП-компаній, люблять бути першими і досягати поставлених цілей в житті.

Програма включає:

- Виступ 8 спікерів

- 10 тем з ключових питань

- 8 годин практичного матеріалу

- 20 найцінніших порад і рекомендацій з лідерства

Крім того, всі учасники зможуть перезнайомитися за допомогою інтерактивної гри Business Speed Dating, яка з успіхом використовується в бізнес - колах. Це буде бонусом для тих, хто прагне роздобути корисні знайомства для реалізації своїх цілей чи проектів.

Захоплюєшся Стівом Джобсом, Марком Цукербергом, Адамом Смідтом, Біллом Гейтсом .... Приходь, ми розповімо, що допоможе Тобі стати номером ОДИН.

Реєстрація обов'язкова!
Деталі дивись тут!

Місце проведення буде повідомлено після реєстрації

Контакти: Оксана Миронько, (063)6386871, oksana.myronko@gmail.com - менеджер проекту