Конференція «Стратегія блакитного океану»(м.Київ)

Запрошуємо Вас відвідати одну з найцікавіших подій року - конференцію "Стратегія "блакитного океану" від JCI Youth, де Ви на практиці зрозумієте, що можна не конкурувати та створите "блакитний океан" разом з нами.

Підприємництво та бізнес…простір для безмежних ідей та можливостей... Але як бути успішним? Що краще: постійно думати як обійти конкурентів (працювати у червоному океані конкуренції) чи знайти «свою нішу», щось принципово нове (створити свій «блакитний океан», вільний від «крові» конкурентів)?

Станьте учасником конференції «Стратегія «блакитного океану» від JCI Youth та пройдіть разом з нами 3 кроки від теорії до успішної практики.

Реєструйтеся та приєднуйтеся до нас 28 лютого 2015 року, проведіть час цікаво та корисно разом з нами!

Коли: 28 лютого 2015 року.
Де: м.Київ.
Вартість участі 80-220 грн.

Слідкуйте за подробицями та новинами:

www.facebook.com/groups/948061501878389/

Встигніть зареєструватися до 15.02.2015 року і зекономте 40% від вартості квитка!

Реєстрація тут