ЕКОНОМІЧНІ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ ОЧИМА КНЕУ

Цього квітня наш університет проводить традиційну щорічну наукову студентську конференцію «Соціально-економічні перспективи України у ХХІ столітті». Клуб "Сучасні дискусії"  і наше Наукове товариство не можуть лишитися осторонь цієї масштабної події. Тому в рамках конференції ми оголошуємо нашу власну секцію:

«ЕКОНОМІЧНІ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ ОЧИМА КНЕУ»

Ідея секції: з 2014 р. в Україні почався новий етап важких, болісних. але дуже необхідних реформ. Якісь з них вже дали перші позитивні результати, інші виявились менш успішними треті ще не розпочаті.
Пропонуємо обсудити цю ситуацію. Оберіть один із напрямів економічних реформ в Україні, дослідіть його і поділіться з нами вашою його оцінкою на конференції!

Для того, аби ми змогли все гарно організувати, ви маєте:

• до 30 березня обрати тему вашого дослідження-доповіді і повідомити Євгену Ніколаєву назву доповіді, ваш факультет і курс;
  • до 13 квітня надати матеріали (тези, презентацію) вашої доповіді, аби ми могли їх обсудити онлайн;
  • у другій половині квітня взяти участь в очному круглому столі за тематикою нашої секції.

ЧЕКАЄМО НА ВАШУ УЧАСТЬ!