ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

З 9 по 11 квітня в Києві пройде перший український форум інноваційних технологій InnoTech Ukraine, який об'єднає 5 технологічних галузей, що розвиваються найактивніше: smart-технології, технології 3D-друку і сканування, робототехніку, а також інновації в сфері медицини та освіти.

Перший і другий день форуму – 9 і 10 квітня – будуть проходити у форматі B2В. До участі запрошені інвестиційні та венчурні фонди, бізнес-акселератори та інкубатори стартап-проектів, а також споживачі продукції і всі ті, хто зацікавлені у застосуванні нових сучасних технологій у своєму бізнесі.

Третій день форуму – 11 квітня – стане днем творчості та розваг. Відвідувачі зможуть отримати унікальну можливість поринути в атмосферу hi-tech і на власні очі побачити передові досягнення галузі високих технологій. У цей день всі бажаючі зможуть відвідати майстер-класи – навчальні програми для дітей і дорослих, студентів та всіх, хто захоплюється інноваціями.

Подробиці можна дізнатися на офіційному сайті :  http://innotech.kiev.ua/,