Круглий стіл «Рейдерство в Україні: новітні виклики»

7 жовтня о 13.30 в конференц залі першого корпусу Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана відбудеться круглий стіл за участю провідних експертів, викладачів та студентів на тему "Рейдерство в Україні: новітні виклики"

.

Мета проведення: створення постійної молодіжної платформи для обговорення сучасного стану рейдерських захоплень в Україні; осмислення даного феномену та його соціально-економічних наслідків; оцінка ефективності дій органів державної влади у боротьбі проти рейдерства, пошуку методів захисту власного бізнесу.

Питання до обговорення

 «Біле» і «чорне» рейдерство.
 Агресори і жертви.
 Санація чи перерозподіл власності?
 Рейдерство та інвестиційна привабливість.
 Самостійний чи професійний захист?
 Рейдерство і корупція.

Серед експертів будуть присутні:

Богдан Петренко, Руслан Старовойтенко, Олег Зарубінський – експерти Українського Інституту дослідження екстремізму;

Андрій Семидідько  – директор Антирейдерського союзу підприємців України, ведучий експерт консультаційного центра «Корпоративна безпека»;

Сергій Худобін – директор департаменту з корпоративної безпеки УСПП.

Регламент роботи

1. Дискусію веде спікер.

2. За кожним дискусійним питанням виступає запрошений експерт (15 хв.) та студент чи молодий вчений (до 5 хв.). Запитання, відповіді, виступи (до 10 хв. загалом).

3. Підведення підсумків, формування пропозицій та визначення формату та адресності їх розповсюдження.

Місце проведення та час:
Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана