Конференція для студентів та молодих учених

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка запрошує взяти участь у І Міжнародній науково-практичній конференції для студентів та молодих учених «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ: ІМІДЖ, МОБІЛЬНІСТЬ ТА СОЦІАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ», яка відбудеться 16–17 травня 2016 року на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Напрями роботи конференції:

1. Особливості особистісної реалізації сучасного студентства.
  2. Специфіка взаємодії системи: адміністрація університету – студентське самоврядування – педагогічний колектив.
  3. Взаємозвʼязок соціальної та академічної мобільності.
  4. Технології формування іміджу університету: аналіз зарубіжного та вітчизняного досвіду.
  5. Політичний та громадянський активізм сучасної молоді.

Програма конференції передбачає: пленарне засідання, роботу секцій, культурну програму. Реєстрація учасників конференції – 16 травня 2016 року у фойє центрального корпусу Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка з 9.00 до 10.00.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська, польська, іспанська.

Тези доповідей будуть надруковані до початку конференції у збірнику матеріалів конференції.

Inform_list_conf2016