Міжнародна студентська олімпіада Banks Battle

Banks Battle - міжнародна студентська олімпіада, головною метою якої є формування у студентів розуміння пристрою і принципів функціонування комерційного банку. Це найбільше у світі змагання з управління комерційним банком.

В рамках Олімпіади твоїй команді належить зайняти позиції топ-менеджерів комерційного банку та в перебігу декількох віртуальних років приймати низку стратегічних рішень в різних сферах управління банком.

В якості конкурентів на віртуальному банківському ринку виступлять кращі студентські команди країн СНД і Європи.

Унікальність олімпіади полягає в тому, що вона будується на базі інноваційної освітньої технології - бізнес-симуляції, що дозволяє в реальному часі моделювати ключові процеси банківської діяльності та неупереджено оцінювати якість управління віртуальним банком.

Переможців Олімпіади чекають цінні призи та нагороди від генерального партнера проекту - Ощадбанку Росії!

Прийми цей виклик, доведи що ти кращий!

Як взяти участь в BanksBattle