Всеукраїнські змагання з адміністративного права (м.Запоріжжя)

Запорізький обласний осередок Ліги студентів Асоціації правників України та юридичний факультет Запорізького національного університету запрошує вас взяти участь у V Всеукраїнських змаганнях з адміністративного права та судочинства ім. В. С. Стефанюка.

Головна мета заходу - забезпечити набуття та вдосконалення майбутніми юристами навичок практичного застосування здобутих теоретичних знань у сфері адміністративного права та процесу, стимулювання молодих правників до глибокого і системного опрацювання законодавства, розвиток ораторських здібностей студентів-правників.

Участь у заході:

До участі у заході запрошуються студенти 2-6 курсів юридичних факультетів вищих навчальних закладів України.

Фінансові аспекти:

Учасникам забезпечується проживання під час проведення заходу та харчування.

Реєстраційний внесок за участь з однієї команди становить:

250 гривень – для команд, учасники якої є членами Ліги студентів АПУ,

270 гривень – для команд, в яких лише один учасник є членом Ліги студентів АПУ,

300 гривень - для інших студентів юристів.

Оргвнески потрібно до 1 листопада внести переказом на банківську пластикову картку за наступними реквізитами: найменування банку – ПРИВАТБАНК, номер картки  4405885018122686, одержувач Мяснянкіна Ксенія, призначення платежу - «За участь у змаганнях (із зазначенням прізвища та ініціалів учасника)»..

Заявки на участь треба відправляти на адресу Stefanjuk2012@ukr.net

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ