Відкрита лекція директора Київської школи економіки Др. Тома Купе

14 березня 2012 року в КНЕУ відбулась відкрита лекція директора Київської школи економіки Др. Тома Купе на тему: «КОРПОРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ», організована Науковим студентським товариством та Київською школою економіки.

Напередодні 14 лютого між Науковим товариством та KSE було підписано договір про співпрацю, домовленості якого вже успішно реалізовуються в КНЕУ. Лекцію відвідали студенти й викладачі КНЕУ, а також студенти інших провідних вузів Києва. Зокрема, КНУ ім. Т.Шевченка, Києво-Могилянської академії, КПІ та ін. Формат заходу - лекція та дискусія на англійській мові, були дуже добре сприйняті студентами нашого вузу. Представники KSE відзначили хороший рівень володіння іноземною мовою студентами КНЕУ.

Др. Том Купе зараз очолює Київську школу економіки та є Провідним науковим співробітником Київського економічного інституту. Він отримав ступінь Ph.D. в Брюсельському вільному університеті у 2002 році й надавав консультації для Європейської економічної асоціації, Routledge, ЮНЕСКО та Світового банку. Сьогодні регулярно пише статті для різноманітних газет та журналів.

В ході лекції було обговорено чимало цікавих питань щодо корпоративного управління. Лектор розглянув практичні сторони вітчизняного управління в порівняні з світовими стандартами, топ-менеджмент компаній та представив власні дослідження даної теми. Під час дискусії із студентами обговорювались питання можливого структурування вітчизняних корпорацій через механізм IPO, компромісу між менеджерами та акціонерами, ризиків корпоративного управління тощо.

Після лекції, спеціаліст з розвитку KSE Вікторія Шум презентувала магістерські програми Київської школи економіки. Розповіла про можливості, які дає KSE, перспективи працевлаштування в світових корпораціях, найкращих випускників та умови навчання. Також вона зазначила, важливість подальшої співпраці з КНЕУ й організації спільних наукових заходів із Науковим студентським товариством.

В підсумку, представники Київської школи економіки були щиро вдячні за високий рівень організації заходу, зацікавленість й жваву дискусію із студентами КНЕУ. В свою чергу, команда Наукового  студентського товариства КНЕУ висловили подяку Тому Купе за можливість отримати корисну та цікаву інформацію, здійснити обмін думками й вже домовились про наступні наукові заходи спільно з KSE. Ще до завершення навчального року, члени Наукового студентського товариства запланували чимало зустрічей з відомими науковцями та економістами, тематичні круглі столи на факультетах та багато інших наукових заходів. Ми відкриті для всіх активних!