Архіви рубрики ‘Головна’

KNEU Case Battle — конкурс бізнес-кейсів

Протягом листопада 2015 року в КНЕУ проходив конкурс гарвардських бізнес-кейсів KNEU Case Battle.

Круглий стіл «Соціальне партнерство в Україні: виклики та проблеми»: спільна робота НСТ та кафедри макроекономіки та державного управління

8 грудня о 13.30 в конференц-залі головного корпусу КНЕУ за ініціативи Наукового студентського товариства КНЕУ та  організаційної підтримки кафедри макроекономіки та державного управління відбувся круглий стіл «Соціальне партнерство в Україні: виклики та проблеми». Метою організації круглого столу було на прикладі моделей взаємодії бізнесу та соціуму виявити сучасні соціальні потреби та можливості їх задоволення, дати студентам […]

Всеукраїнський молодіжний Форум «iLead 2015

Ти готовий перестати відкладати прийняття рішення на потім і почати рухатися в бажаному напрямку? Боїшся змін у житті? Не впевнений, як скажуться рішення, які ти прийняв сьогодні на твоєму завтрашньому дні? ПРИХОДЬ на іLead та ОТРИМАЙ:

КОНКУРС-2015/16 СТИПЕНДІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЗАВТРА.UA» ФОНДУ ВІКТОРА ПІНЧУКА РОЗПОЧАВСЯ!

15-го жовтня Фонд Віктора Пінчука розпочав конкурсний добір учасників стипендіальної програми «Завтра.UA». Фонд запрошує до участі у відкритому конкурсі студентів 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації.

Круглий стіл «Рейдерство в Україні: новітні виклики»

7 жовтня о 13.30 в конференц залі першого корпусу Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана відбудеться круглий стіл за участю провідних експертів, викладачів та студентів на тему "Рейдерство в Україні: новітні виклики" . . .

6 липня стартує безкоштовна освітня програма для майбутніх фінансистів — АССА-Х

АССА, одна з найбільших всесвітніх організацій в сфері фінансів, бухгалтерського обліку та менеджменту, запрошує вас приєднатись до безкоштовних навчальних курсів з фінансового та управлінського обліку в рамках нової освітньої онлайн програми АССА-Х!

Журналист vs PR-щик: по обе стороны баррикад

10 июня Школа Рекламных Технологий приглашает на бесплатный  мастер-класс от журналиста пресс-службы телеканала UΛ:Перший – Анны Соловьевой.

ТРЕНІНГ ЗА ПРОГРАМОЮ «АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ»

Пропонуємо долучитись до програми «Активні громадяни» (Active Citizens), яку реалізує ГО «Клуб економістів» в якості національного партнера Британської Ради в Україні.

Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика