Архіви рубрики ‘Фотозвіти’

KNEU Case Battle — конкурс бізнес-кейсів

Протягом листопада 2015 року в КНЕУ проходив конкурс гарвардських бізнес-кейсів KNEU Case Battle.

Круглий стіл «Соціальне партнерство в Україні: виклики та проблеми»: спільна робота НСТ та кафедри макроекономіки та державного управління

8 грудня о 13.30 в конференц-залі головного корпусу КНЕУ за ініціативи Наукового студентського товариства КНЕУ та  організаційної підтримки кафедри макроекономіки та державного управління відбувся круглий стіл «Соціальне партнерство в Україні: виклики та проблеми». Метою організації круглого столу було на прикладі моделей взаємодії бізнесу та соціуму виявити сучасні соціальні потреби та можливості їх задоволення, дати студентам […]

Круглий стіл «Рейдерство в Україні: новітні виклики»

7 жовтня 2015 року в Київському національному університеті імені Вадима Гетьмана завдяки ініціативі Наукового студентського товариства відбувся круглий стіл на тему: «Рейдерство в Україні: новітні виклики».

Promo Forum NST KNEU 2014

«Університет не може існувати без науки», – саме такими словами розпочала студентський PROMO FORUM NST KNEU 2014 заступник проректора з навчально-виховної роботи. А й справді, основне призначення університету – не тільки випускати справжніх спеціалістів своєї справи, а й поповнювати ряди тих, хто продовжує шукати істину.  

Проект «Коворкінг-центр КНЕУ» представлено на Бізнес-Форумі

12 червня 2014 на Другому міжнародному бізнес-форумі «Наука – бізнес – освіта: стратегічне партнерство», команда Наукового студентського товариства КНЕУ презентувала проект створення в університеті Коворкінг-центру, який викликав велике зацікавлення з боку компаній та організацій. Дана ідея вже знайшла підтримку в студентів та адміністрації КНЕУ, тому активно поширюється серед можливих партнерів та спонсорів проекту.

Всеукраїнський соціальний молодіжний освітній проект «Струм» в КНЕУ

Під завершення 2013 року студенти КНЕУ стали першою аудиторією Всеукраїнського соціального молодіжного освітнього проекту «Струм», який стартував 13 грудня 2013 року з ініціативи Групи соціального бізнесу О2. Організаційним партнером в КНЕУ виступило Наукове студентське товариство.

Міжуніверситетський круглий стіл «Довіра до банків: економіка, інформація, психологія»

13 грудня 2013 року відбувся міжуніверситетський круглий стіл на тему: «Довіра до банків: економіка, інформація, психологія». Крім студентів та викладачів КНЕУ, участь в заході взяли представники факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету. Організатор заходу - Наукове студентське товариство КЕФ за підтримки Інституту кредитних відносин та кафедри банківської справи КНЕУ.

Круглий стіл: «Основи успішного брендингу в Україні»

21 листопада 2013 року відбувся круглий стіл на тему: «Основи успішного брендингу в Україні», організований Науковим студентським товариством ФМЕіМ. Крім студентів та викладачів КНЕУ, учасниками заходу стали представники Київського національного торговельно-економічного університету, що придало події міжуніверситетської дискусії.

Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика