Архіви рубрики ‘Освітні можливості’

Всеукраїнський молодіжний Форум «iLead 2015

Ти готовий перестати відкладати прийняття рішення на потім і почати рухатися в бажаному напрямку? Боїшся змін у житті? Не впевнений, як скажуться рішення, які ти прийняв сьогодні на твоєму завтрашньому дні? ПРИХОДЬ на іLead та ОТРИМАЙ:

6 липня стартує безкоштовна освітня програма для майбутніх фінансистів — АССА-Х

АССА, одна з найбільших всесвітніх організацій в сфері фінансів, бухгалтерського обліку та менеджменту, запрошує вас приєднатись до безкоштовних навчальних курсів з фінансового та управлінського обліку в рамках нової освітньої онлайн програми АССА-Х!

ТРЕНІНГ ЗА ПРОГРАМОЮ «АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ»

Пропонуємо долучитись до програми «Активні громадяни» (Active Citizens), яку реалізує ГО «Клуб економістів» в якості національного партнера Британської Ради в Україні.

Стажування у Світовій організації торгівлі

Секретаріат Світової організації торгівлі (World Trade Organisation) пропонує програму стажування для студентів, які мають базову вищу освіту, бажають отримати практичний досвід і поглибити свої знання про міжнародну торговельну систему.  

Школа підприємництва GET

Курс школы будет включать лекции по макроэкономике, операционному управлению, финансам (как корпоративным, так и фининструментам), маркетингу, логистике, онлайн-продвижению, промышленному дизайну и упаковке. Также в рамках обучения пройдет ИТ-практикум от партнера школы – компании Microsoft, где предприниматели узнают, как усовершенствовать внедрение всех полученных знаний с помощью ИТ-инструментов.

Стажування в Європейському інвестиційному банку

Європейський інвестиційний банк розшукує талановитих молодих людей, що бажають долучитися до покращення життєвих стандартів людей шляхом сприяння економічному та соціальному прогресові в країнах Східного Партнерства.

Гранти на економічні дослідження

Консорціум економічної освіти та досліджень (EERC)  надає підтримку для проведення передових досліджень, спрямованих на вирішення актуальних проблем, організовує тренінги та дослідницькі семінари, сприяє діалогу між представниками наукової спільноти і тими, хто формує політику та приймає рішення.

Fulbright Faculty Development Program

Програма імені Фулбрайта запрошує взяти участь в конкурсі на проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; молоді кандидати наук; співробітники науково-дослідних установ.

Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика