Архіви рубрики ‘Освітні можливості’

ТРЕНІНГ ЗА ПРОГРАМОЮ «АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ»

Пропонуємо долучитись до програми «Активні громадяни» (Active Citizens), яку реалізує ГО «Клуб економістів» в якості національного партнера Британської Ради в Україні.

Стажування у Світовій організації торгівлі

Секретаріат Світової організації торгівлі (World Trade Organisation) пропонує програму стажування для студентів, які мають базову вищу освіту, бажають отримати практичний досвід і поглибити свої знання про міжнародну торговельну систему. coque autres iphone 1

Всеукраїнський молодіжний Форум «iLead 2015

Ти готовий перестати відкладати прийняття рішення на потім і почати рухатися в бажаному напрямку? Боїшся змін у житті? Не впевнений, як скажуться рішення, coque huawei p9 які ти прийняв сьогодні на твоєму завтрашньому дні? ПРИХОДЬ на іLead та ОТРИМАЙ:

Школа підприємництва GET

Курс школы будет включать лекции по макроэкономике, операционному управлению, финансам (как корпоративным, так и фининструментам), маркетингу, логистике, онлайн-продвижению, промышленному дизайну и упаковке. coque iphone 5 Также в рамках обучения пройдет ИТ-практикум от партнера школы – компании Microsoft, где предприниматели узнают, как усовершенствовать внедрение всех полученных знаний с помощью ИТ-инструментов. coque huawei p30

Стажування в Європейському інвестиційному банку

Європейський інвестиційний банк розшукує талановитих молодих людей, що бажають долучитися до покращення життєвих стандартів людей шляхом сприяння економічному та соціальному прогресові в країнах Східного Партнерства.

Гранти на економічні дослідження

Консорціум економічної освіти та досліджень (EERC) надає підтримку для проведення передових досліджень, спрямованих на вирішення актуальних проблем, coque iphone 5 організовує тренінги та дослідницькі семінари, coque autres galaxy samsung сприяє діалогу між представниками наукової спільноти і тими, coque huawei хто формує політику та приймає рішення.

6 липня стартує безкоштовна освітня програма для майбутніх фінансистів — АССА-Х

АССА, одна з найбільших всесвітніх організацій в сфері фінансів, бухгалтерського обліку та менеджменту, запрошує вас приєднатись до безкоштовних навчальних курсів з фінансового та управлінського обліку в рамках нової освітньої онлайн програми АССА-Х!

Конкурс на отримання Стипендій ім. Лейна Кіркланда

Польсько-Американський Фонд Свободи (Спонсор програми) та Фонд Освіта для демократії (Адміністратор програми) оголошують відкритий конкурс на отримання стипендій ім. coque samsung Лейна Кіркланда в 2014/2015 навчальному році. Програма передбачає двосеместрове навчання у вищих навчальних закладах Польщі та дво-, чотирижневе професійне стажування у державних або приватних установах і організаціях.

Київський національний економічний університет
Яндекс.Метрика